Wiadra

Wiadra MODECO i TOPEX to jedne z najpopularniejszych akcesoriów budowlanych wykonane tradycyjnie z żeliwa lub stali choć teraz coraz częściej pojawiają się także egzemplarze z tworzywa sztucznego. Wszystkie posiadają uchwyt do przenoszenia, a ich pojemność wacha się od 10 do 30 litrów.

Brak produktów spełniających kryteria.

Wiadro – niezbędne akcesorium do domu i na budowę

Podczas wielu prac remontowo-budowlanych konieczne jest przygotowywanie różnego rodzaju zapraw, mieszanie farb oraz przenoszenie materiałów wykończeniowych oraz budowlanych. Do tego typu zadań doskonale sprawdzają się wiadra – pojemniki wyposażone w uchwyty umożliwiające ich wygodne przenoszenie. Sprawdź, jakie modele wiader dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wiadro budowlane do zapraw

Wiele zapraw dostępnych na rynku posiada formę sypką – są one gotowe do rozrobienia z wodą, jednak do tego celu potrzebny jest pojemnik o odpowiedniej wielkości. Do tego zadania doskonale nadają się wiadra z naszej oferty – znajdziesz tu modele o pojemności nawet 20 l, takie jak wiadro budowlane Modeco. To właśnie do niego możesz wsypać dowolne zaprawy i rozrobić je z wodą, korzystając z mieszadeł lub wiertarek z odpowiednimi końcówkami, które również znajdziesz w naszym asortymencie. Dużym atutem naszych wiader budowlanych jest obecność metalowych uchwytów, które ułatwiają przenoszenie gotowych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Wiadra malarskie

W ofercie internetowego sklepu budowlanego StukPuk znajdziesz także szeroki wybór wiader malarskich. Przeznaczone są do przenoszenia farb, a także do ich przygotowywania – możesz wlać do niego białą emalię i wymieszać ją z pigmentem w wybranym przez Ciebie odcieniu. Dostępne są w kształcie okrągłym lub prostokątnym – te drugie świetnie nadają się do nabierania farby bezpośrednio z wiadra malarskiego na wałek. Wiadra plastikowe wyróżniają się niską wagą, przez co możliwe jest ich wygodne przenoszenie, nawet jeśli są wypełnione farbą.

Wiadra budowlane do przenoszenia

Wiadra budowlane znajdują także zastosowanie podczas przenoszenia rozmaitych materiałów – np. kruszywa używane do wykańczania podjazdów i chodników lub pokruszone kamienie i cegły po wyburzaniu rozmaitych konstrukcji. Doskonale sprawdzą się też przy przenoszeniu narzędzi podczas prac na świeżym powietrzu lub przetransportowaniu ich w samochodzie do klientów. Do tego typu zadań najlepiej nadają się wiadra metalowe wykończone powłoką z ocynku – cechują się doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi, ale też są odporne na szkodliwe działanie wilgoci i nie ulegają korozji.

W naszym asortymencie znajdziesz wiadra budowlane wykonane z różnych materiałów – plastiku lub metalu – oraz w wielu rozmiarach – o pojemności od 5, aż do 20 l. Wybierz pojemniki, które najlepiej sprawdzą się przy zaplanowanych przez Ciebie pracach i zamów je online na naszej stronie StukPuk.pl.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random