Pojemniki budowlane

Pojemniki budowlane MODECO służą do przechowywania narzędzi przenoszenia farby, impregnatów czy innych płynów. Pojemniki takie można także wykorzystać do mieszania tynków, gipsów, klejów itp. Pojemniki wykonane są z tworzywa sztucznego co uodparnia je na działanie warunków atmosferycznych i pozwala łatwo zachować w czystości.

Brak produktów spełniających kryteria.

Pojemniki budowlane do mieszania zaprawy

Pojemniki budowlane to często niedoceniane akcesoria, bez których jednak niemożliwe byłoby mieszanie czy transportowanie zaprawy i innych materiałów. Wysokiej jakości kuweta budowlana pomoże Ci znacznie przyspieszyć oraz ułatwić przebieg prac remontowych, budowlanych bądź glazurniczych. Zobacz, jakie modele pojemników przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym sklepie.

Pojemniki budowlane — akcesoria, które mają znaczenie

Pojemniki budowlane, choć często nie przywiązuje się do nich uwagi, są akcesoriami niezbędnymi na każdej budowie. Co więcej, przydadzą Ci się również podczas drobnych prac naprawczych i remontowych w domu, warsztacie czy ogrodzie. Znajdują też swoje zastosowanie przy pracach glazurniczych.

Kuweta budowlana oraz kastra budowlana to określenia używane do opisania różnego rodzaju pojemników do mieszania zaprawy oraz innych materiałów budowlanych. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę pojemników marek Modeco oraz Topex, o wielu pojemnościach oraz zastosowaniach.

Kuweta budowlana do mieszania różnych materiałów

Funkcjonalne kubły budowlane pozwalają na wygodne mieszanie oraz przenoszenie zapraw mokrych oraz suchych. Kupiony u nas pojemnik budowlany możesz wykorzystać do mieszania gipsu, zapraw tynkarskich i cementowych. Sprawdzi się również przy mieszaniu kleju.

W zależności od tego, jak dużą ilość materiału planujesz mieszać, wybierać możesz spośród kuwet murarskich o objętości od 1 aż do 90 litrów.

Jeśli masz w planach prace glazurnicze, wybierz specjalne zestawy glazurnicze. Zawierają one nie tylko praktyczny pojemnik budowlany z podwójnym wyciskaczem rolkowym, ale też pacę z gumą oraz pacę z gąbką miękką.

Odporne i lekkie pojemniki do mieszania zaprawy

W naszej ofercie znajdziesz produkty o różnych kształtach i rozmiarach — pojemniki budowlane okrągłe oraz prostokątne.

Niektóre z nich wyposażone są w praktyczne uchwyty transportowe, które umożliwią Ci wygodne i bezpieczne przenoszenie mieszanej zaprawy.

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, nasze wiadra na budowę są jednocześnie lekkie i odporne na zniszczenia czy niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Materiał, z jakiego zostały wytworzone, ułatwi Ci również utrzymanie tych przydatnych akcesoriów w czystości. Połączenie wytrzymałości z elastycznością powoduje, że nasze kastry budowlane posłużą Ci przez długi czas.

Sprawdź praktyczne pojemniki budowlane na zaprawę dostępne w naszym sklepie StukPuk i wybierz model, którego potrzebujesz!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości