Ołówki

Ołówki MODECO oraz STANLEY stosowane są w stolarstwie i ciesielstwie zarówno w pracach profesjonalnych jak i do użytku domowego. Ołówkami można pisać niemal po każdej powierzchni takiej jak stal, drewno, tworzywa sztuczne, tkanina itp. Grafitowy wkład jest odporny na wodę, ale daje się łatwo usunąć w razie potrzeby.

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 1976
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 2,40 zł

  Special Price 1,53 zł

 2. -79% Ołówek kamieniarski 18 cm Modeco MN-88-022 Ołówek kamieniarski 18 cm Modeco MN-88-022
  1978
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 2,40 zł

  Special Price 0,52 zł

 3. -72% Ołówek kamieniarski 24 cm Modeco MN-88-026
  1979
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,00 zł

  Special Price 0,86 zł

 4. 1989
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,65 zł

  Special Price 1,06 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Ołówek do precyzyjnego zaznaczania

W pracy każdego zawodowego stolarza, ale i majsterkowicza przyda się akcesorium do zaznaczania. Również podczas budowy czy remontu warto mieć pod ręką ołówek. W budowlanym markecie internetowym StukPuk znajdziesz ich duży wybór.

Dlaczego ołówek sprawdzi się najlepiej?

Za pomocą tego akcesorium możesz wykonać zaznaczenia na każdym materiale. Ołówki budowlane są również specjalnie wyrabiane tak, aby były trwalsze od tych zwykłych. Grafitowe wkłady umożliwiają wykonanie zaznaczenia w każdych warunkach – są odporne na złamanie i doskonale widoczne. Ołówki zebrane w tym dziale są przeznaczone do pisania na takich materiałach, jak drewno, kamień, metal, tkanina i tworzywo sztuczne. Akcesorium to sprawdza się zarówno jako profesjonalne wyposażenie stolarza i budowniczego, jak i standardowy element ekwipunku znajdującego się w każdym gospodarstwie domowym. Sprawdź, który z zebranych tu ołówków do zaznaczania przyda Ci się najbardziej.

Rodzaje ołówków do zaznaczania

W Twojej pracy ważna jest funkcjonalność narzędzi, w które się zaopatrujesz? Również ołówek powinien być jak najlepiej dopasowany do rodzaju zajęcia, jakiego się podejmujesz. Przede wszystkim jego rodzaj powinien odpowiadać materiałowi, po którym chcesz pisać. Dobra widoczność zaznaczenia jest uzależniona od rodzaju ołówka. W ofercie sklepu StukPuk znajdziesz zatem kilka z nich. Dostępne są oczywiście ołówki stolarskie, które najczęściej znajdziesz w warsztatach, gdzie pracuje się z drewnem. Bardzo pokrewne są ołówki ciesielskie – specjalnie dobrana twardość HB ułatwia korzystanie z nich na różnych materiałach. Dzięki specjalnemu ołówkowi do szkła będziesz w stanie wykonać zamierzony rysunek na gładkiej tafli. Dostępne są tu także ołówki kamieniarskie, które najbardziej przydadzą Ci się w czasie kładzenia posadzki czy wykańczania glazurą innych powierzchni.

Ołówki budowlane – wygoda zaznaczania

Wszystkie ołówki zebrane w internetowym markecie budowlanym StukPuk posiadają kształt, który ułatwia operowanie nimi. Przydadzą Ci się w trakcie montażu, wykańczania, urządzania, a także pracach konstruktorskich w ogrodzie czy warsztacie. Różne kolory i twardości ołówków Stanley i Modeco umożliwiają ich odróżnianie i dopasowanie do konkretnej pracy. Możesz również wybrać uniwersalne akcesorium do zaznaczania lub zastąpić go trwałym markerem. Jednak to dzięki ołówkowi budowlanemu będziesz w stanie jednocześnie nakreślić pomocne w pracy notatki czy punkty i mieć pewność, że łatwo je potem zmyjesz. Sprawdź, który z ołówków jest Ci potrzebny!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości