30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Markery budowlane

Markery budowlane MODECO i STANLEY świetnie nadają się do pisania po metalach, szkle, drewnie i innych gładkich powierzchniach. Są oporne na tłuszcz i wodę więc nie ma ryzyka, że oznaczenia nimi zapisane staną się nieczytelne. Dodatkowo bardzo łatwo zmyć je rozpuszczalnikiem, acetonem czy innymi środkami myjącymi.

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

 1. 1985
  Dostępne
  15,61 zł
 2. 1986
  Dostępne
  15,61 zł
 3. 1987
  Dostępne
  15,61 zł
 4. 1988
  Dostępne
  15,61 zł
 5. 7580
  Dostępne
  12,07 zł
 6. 7581
  Dostępne
  14,21 zł
 7. 7582
  Dostępne
  17,00 zł
 8. 7583
  Dostępne
  4 i
  5,90 zł
 9. 17093
  Dostępne
  126 i

  Normalna cena: 1,24 zł

  Special Price 1,09 zł

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

Markery budowlane – niezbędne w piórniku fachowca

Markery kojarzą się przede wszystkim z czasami szkolnymi, kiedy kolorowe pisaki służyły przede wszystkim do zakreślania notatek. Tymczasem marker to przedmiot znaczenie bardziej uniwersalny. Podobnie jak w przypadku ołówka czy kredy, bez jego pomocy nie obejdzie się żaden fachowiec. W piórniku majsterkowicza zdecydowanie powinien znaleźć się marker budowlany ułatwiający codzienne wykonywanie różnego rodzaju prac. W odpowiedzi na potrzeby fachowców z wielu branż przygotowaliśmy ofertę markerów, które prezentujemy w poniższej kategorii produktów.

Równe cięcia, rysowanie projektów i rozpisywanie prac z markerem budowlanym

W przypadku jakich prac przydatny jest marker budowlany? Z powodzeniem można używać go do pisania po betonie, szkle, drewnie, cegle, tkaninach, metalu i innych powierzchniach. Dzięki szerokiemu spektrum zastosowania marker budowlany stosowany jest powszechnie przez stolarzy, cieśli, glazurników, murarzy, dekarzy, budowniczych, a także domowych majsterkowiczów. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyraźne zaznaczenie linii umożliwiające w pełni precyzyjne cięcie danego materiału. Markery budowlane mogą być używane również do sporządzania list zakupów, rysowania projektów, zapisywania pomiarów, planowania prac czy oznaczania skrzynek z narzędziami, a co za tym idzie – utrzymywania w nich porządku.

Oferta markerów budowlanych w sklepie online

Klientom internetowego marketu budowlanego oferujemy starannie wyselekcjonowane narzędzia, w tym markery znanych i cenionych marek, takich jak MODECO, STANLEY czy Topex. By sprostać indywidualnym potrzebom fachowców, umożliwiamy im szybki i wygodny zakup najlepszych markerów o wysokiej pigmentacji i w różnych kolorach – białym, czarnym, czerwonym, żółtym i niebieskim.

Wszystkim zainteresowanym polecamy markery akrylowe z zaokrąglonymi końcówkami i płynnym wkładem o dużej wydajności, wyróżniające się doskonałą trwałością i widocznością na znakowanych elementach. Dzięki odporności na tłuszcz, światło i wodę napisy wykonane markerami nie ścierają się i są zawsze dobrze widoczne. Jednocześnie mogą być usunięte tylko za pomocą specjalnych rozpuszczalników czy środków myjących. Korzystanie z markerów budowlanych ułatwia dodatkowo ich szybko wysychająca formuła, która świetnie się sprawdza zwłaszcza na trudnych powierzchniach i zapobiega rozmazywaniu się stworzonych linii bądź napisów. Sprawdź naszą ofertę markerów akrylowych i wybieraj spośród dostępnych kolorów!