Markery budowlane

Markery budowlane MODECO i STANLEY świetnie nadają się do pisania po metalach, szkle, drewnie i innych gładkich powierzchniach. Są oporne na tłuszcz i wodę więc nie ma ryzyka, że oznaczenia nimi zapisane staną się nieczytelne. Dodatkowo bardzo łatwo zmyć je rozpuszczalnikiem, acetonem czy innymi środkami myjącymi.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 1987
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 15,61 zł

  Special Price 11,98 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Markery budowlane – niezbędne w piórniku fachowca

Markery kojarzą się przede wszystkim z czasami szkolnymi, kiedy kolorowe pisaki służyły przede wszystkim do zakreślania notatek. Tymczasem marker to przedmiot znaczenie bardziej uniwersalny. Podobnie jak w przypadku ołówka czy kredy, bez jego pomocy nie obejdzie się żaden fachowiec. W piórniku majsterkowicza zdecydowanie powinien znaleźć się marker budowlany ułatwiający codzienne wykonywanie różnego rodzaju prac. W odpowiedzi na potrzeby fachowców z wielu branż przygotowaliśmy ofertę markerów, które prezentujemy w poniższej kategorii produktów.

Równe cięcia, rysowanie projektów i rozpisywanie prac z markerem budowlanym

W przypadku jakich prac przydatny jest marker budowlany? Z powodzeniem można używać go do pisania po betonie, szkle, drewnie, cegle, tkaninach, metalu i innych powierzchniach. Dzięki szerokiemu spektrum zastosowania marker budowlany stosowany jest powszechnie przez stolarzy, cieśli, glazurników, murarzy, dekarzy, budowniczych, a także domowych majsterkowiczów. Doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyraźne zaznaczenie linii umożliwiające w pełni precyzyjne cięcie danego materiału. Markery budowlane mogą być używane również do sporządzania list zakupów, rysowania projektów, zapisywania pomiarów, planowania prac czy oznaczania skrzynek z narzędziami, a co za tym idzie – utrzymywania w nich porządku.

Oferta markerów budowlanych w sklepie online

Klientom internetowego marketu budowlanego oferujemy starannie wyselekcjonowane narzędzia, w tym markery znanych i cenionych marek, takich jak MODECO, STANLEY czy Topex. By sprostać indywidualnym potrzebom fachowców, umożliwiamy im szybki i wygodny zakup najlepszych markerów o wysokiej pigmentacji i w różnych kolorach – białym, czarnym, czerwonym, żółtym i niebieskim.

Wszystkim zainteresowanym polecamy markery akrylowe z zaokrąglonymi końcówkami i płynnym wkładem o dużej wydajności, wyróżniające się doskonałą trwałością i widocznością na znakowanych elementach. Dzięki odporności na tłuszcz, światło i wodę napisy wykonane markerami nie ścierają się i są zawsze dobrze widoczne. Jednocześnie mogą być usunięte tylko za pomocą specjalnych rozpuszczalników czy środków myjących. Korzystanie z markerów budowlanych ułatwia dodatkowo ich szybko wysychająca formuła, która świetnie się sprawdza zwłaszcza na trudnych powierzchniach i zapobiega rozmazywaniu się stworzonych linii bądź napisów. Sprawdź naszą ofertę markerów akrylowych i wybieraj spośród dostępnych kolorów!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości