Ołówki, kredki i markery – akcesoria biurowe przydatne w warsztacie

Każdemu majsterkowiczowi przyda się wypełniony przyborami piórnik. Różnego rodzaju markery, ołówki a nawet kredki to akcesoria, które przydają się zarówno podczas planowania prac remontowo-budowlanych, jak i w trakcie ich wykonywania. W ofercie sklepu StukPuk znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych zakreślaczy, których nie może zabraknąć w Twoim warsztacie!

Do czego przydadzą się ołówki i markery

Za pomocą przyborów powszechnie uważanych za biurowe wyznaczysz linie cięcia na drewnianych płytach, miejsca wkręcania śrub i łączeń, a także zanotujesz sobie planowane kolejne etapy pracy. Internetowy market budowlany StukPuk.pl oferuje szeroki wybór akcesoriów piśmienniczych, które przeznaczone są właśnie do użytkowania w warsztacie. Z powodzeniem użyjesz ich na śliskich i porowatych powierzchniach, które ciężko jest pokryć zwykłym tuszem – drewnie, kamieniu czy metalu. Znajdziesz wśród nich markery budowlane, ołówki stolarskie oraz kredy do betonu.

Markery budowlane – trwałe i widoczne oznaczenie

Wykonując cięcia na drewnianych płytach czy metalowych elementach, koniecznie wyznacz wcześniej linie, po których powinny przebiegać. Dzięki temu będą bardziej precyzyjne. Aby były widoczne nawet pomimo obecności kurzu i pyłów wytwarzanych podczas pracy za pomocą narzędzi budowlanych, wykorzystaj do tego celu markery budowlane. Dostępne w wielu intensywnych kolorach cechują się wysoką koncentracją pigmentu, co zapewnia wykonanie wyraźnego i wysoce trwałego oznakowania. Markery, pisaki i flamastry, które znajdziesz w asortymencie online sklepu budowlanego StukPuk.pl nadają się do pisania po powierzchniach metalowych, szklanych i drewnianych. Są odporne na ścieranie i nie rozmazują się w trakcie pracy.

Ołówki – niezastąpione w pracach stolarskich i kamieniarskich

Do znakowania drewna i kamienia, które zamierzasz poddać obróbce przydadzą się ołówki, które umożliwiają rysowanie wyraźnych, a zarazem łatwo zmywalnych oznaczeń. Dostępne w sklepie StukPuk ołówki stolarskie, ołówki murarskie oraz ołówki ciesielskie posiadają wzmocniony wkład grafitowy, który w przeciwieństwie do tradycyjnych artykułów piśmienniczych nie ulega łatwemu złamaniu nawet pod dużym naciskiem. Z powodzeniem wykorzystasz je do rysowania po elementach wykonanych z drewna, stali i tworzyw sztucznych, a także tkaninach.

Kreda do betonu – różne kolory i szerokie zastosowaniem

Oferowane w markecie budowlanym StukPuk kolorowe kredy do betonu posłużą Ci do tymczasowego oznaczania powierzchni betonowych i chropowatych. Za ich pomocą wyraźnie zaznaczysz linie dla planowanej obróbki lub oznakujesz elementy wymagające specjalnej uwagi – rury do łatania, bądź przeznaczone do wycinki drzewa. Kredy do betonu dostępne są w wielu kolorach - każdemu możesz przypisać inną funkcję. Użyjesz ich także na metalu, plastiku, drewnie, gumie i szkle. Sprawdzą się zarówno na gładkich powierzchniach, jak i zardzewiałych, tłustych czy zabrudzonych. Już dziś zaopatrz się w te niezastąpione akcesoria na StukPuk.pl!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości