Wkładki zamkowe

Wkładki zamkowe MODECO oraz YATO stanowią wysokiej jakości zabezpieczenie pomieszczeń przed dostępem przez osoby nieupoważnione. Wkładki wykonane są z mosiądzu lub miedzi, co gwarantuje odporność na korozję i intensywne użytkowanie. Każda wkładka wyposażona jest w komplet kluczy.

Brak produktów spełniających kryteria.

Wkładki zamkowe do drzwi wejściowych

Wkładki zamkowe to jeden z artykułów budowlanych, których nie może zabraknąć w żadnym budynku. To właśnie one pozwalają na zabezpieczenie wejścia do domu, mieszkania czy biura, chroniąc przed niepożądanymi gośćmi. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór wkładek do drzwi, dzięki którym poczujesz się w pełni bezpiecznie. Sprawdź dostępne modele i wymiary!

Wkładki zamkowe — uniwersalne zabezpieczenie mieszkania

Wkładki zamkowe to jeden z podstawowych elementów zamieszczanych w drzwiach wejściowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa domownikom oraz zabezpieczenia mieszkania przed kradzieżą. Jeśli więc planujesz budowę lub poważny remont, z pewnością będziesz musiał zatroszczyć się również o wybór odpowiedniej wkładki.

Nowa wkładka do zamka przyda się także, jeśli zgubisz klucze bądź stracisz je w inny sposób. To dużo szybsze i wygodniejsze rozwiązanie niż wymiana całego zamka. Standardowe wkładki do drzwi wejściowych wyróżniają się prostą budową, dzięki czemu zamontujesz je bez problemu, nawet nie mając dużego doświadczenia w tego typu pracach. W naszym sklepie StukPuk znajdziesz wysokiej jakości wkładki zamkowe marek Modeco oraz Yato, wykonane z trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów.

Wkładka do zamka — najważniejsze cechy

Dobrej jakości wkładki do zamków wykonane są z wytrzymałych materiałów, jednocześnie odpornych na korozję; często są to np. mosiądz lub miedź. Mogą posiadać różne wykończenia np. mosiężne, satynowe, chromowane czy niklowe, dzięki czemu bez problemu wybierzesz model dopasowany do barwy oraz stylu Twoich drzwi wejściowych. Niektóre wkładki posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed przewierceniem w postaci specjalnej stalowej płytki, a także profesjonalne zabezpieczenia przed otwarciem manipulacyjnym.

Najbardziej popularny rodzaj wkładek zamkowych to uniwersalne wkładki bębnowe. Aby otworzyć zamek, konieczne jest odblokowanie bębenka powodujące jego obrócenie i tym samym otwarcie. Ta prosta konstrukcja okazuje się jednocześnie solidna i mało awaryjna. Do wyboru masz modele dwustronne lub modele z gałką po wewnętrznej stronie.

Wybierz wkładkę zamkową do swoich drzwi

Przygotowaliśmy dla Ciebie najwyżej jakości wkładki zamkowe z gałką mosiężną lub chromowaną, ułatwiającą szybkie i wygodne otwieranie drzwi od wewnątrz. Znajdziesz u nas modele o szerokości korpusu od 61 do 87 mm oraz w kilku rozmiarach m.in. 31/31 mm czy 41/31 mm. Precyzyjne wykonanie z wytrzymałych materiałów czy pozytywne przejście badań jakościowych w Instytucie Techniki Budowlanej to gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Oferujemy też wkładki do drzwi, do których dołączono specjalne, trudne do podrobienia klucze, posiadające dodatkowe frezowane rowki.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości