Kłódki trzpieniowe

Brak produktów spełniających kryteria.

Kłódki trzpieniowe chroniące przed włamaniem

Zabezpiecz sprzęt na placu budowy i wejście na teren posesji za pomocą wytrzymałych kłódek trzpieniowych. Sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie nie jest możliwa instalacja drzwi przeciwwłamaniowych. Dzięki nim zabezpieczysz bramy, szafy, skrzynie i kufry, a mosiężny, odporny na warunki atmosferyczne korpus, pozwoli na długie i bezawaryjne użytkowanie również na zewnątrz budynku. W sklepie internetowym StukPuk zaopatrzysz się w twarde kłódki antywłamaniowe marki Modeco.

Kłódki antywłamaniowe z krótkim trzpieniem

Zastosowanie specjalnego mechanizmu blokującego w kłódce trzpieniowej znacznie zwiększa jej wytrzymałość na zrywanie i rozciąganie. Nie jest to zagięte ucho, jak w przypadku tradycyjnych kłódek, a prosty, masywny bolec, unieruchomiony na obu końcach mosiężnego lub żeliwnego korpusu. Dzięki temu konstrukcja jest znacznie sztywniejsza i trwalsza i umożliwia łatwe ryglowanie wszelkiego rodzaju drzwi czy bram. Krótki trzpień utrudnia dostęp do najbardziej wrażliwych elementów zabezpieczenia, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa przed przepiłowaniem i cięciem za pomocą nożyc lub szlifierki.

Zastosowanie kłódek antywłamaniowych

Trzpieniowe kłódki antywłamaniowe warto stosować do ochrony pomieszczeń, w których przechowywany jest wartościowy sprzęt. Zabezpieczysz nimi m.in. garaż, wejście do piwnicy oraz komórkę lokatorską w bloku. Z kłódek antywłamaniowych korzystają zwłaszcza robotnicy budowlani oraz właściciele magazynów i warsztatów, którzy pracują w miejscach oddalonych od domu lub innych zabudowań i narażonych na włamania. Dodatkowa powłoka antykorozyjna powoli na używanie kłódki tam, gdzie występuje deszcz i wilgoć, bez ryzyka uszkodzenia zamka czy zaklinowania się rygla wewnątrz korpusu.

Kłódki trzpieniowe z wytrzymałym zamkiem

Do otwierania i zamykania kłódek trzpieniowych służą obrotowe zamki ze zwiększoną liczbą zapadek. Rozwiązanie to utrudnia otwarcie kłódki za pomocą wytrychu, a dodatkowa osłona z obrotową tarczą zabezpiecza zamknięcie przed rozwierceniem. Odblokowanie zatrzasku trzpieniowego możliwe jest dzięki dołączonym do zestawu kluczom.

Jaką kłódkę antywłamaniową wybrać?

Wybierając kłódkę trzpieniową, warto zwrócić uwagę z jakiego materiału została ona wykonana. Do zastosowań na zewnątrz budynku polecane są zwłaszcza kłódki mosiężne, gdyż oferują najlepszą odporność na warunki atmosferyczne. Upewnij się również, że do kłódki dołączono klucze zapasowe, które pozwolą użytkować pomieszczenie przez kilka osób. Przydadzą się również w razie zgubienia klucza głównego.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości