Nożyce do blachy

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 1. -15% Nożyce do blach cienkich 175 mm Modeco Expert MN-63-181
  2057
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 28,98 zł

  Special Price 24,91 zł

 2. -23% Nożyce do blachy proste 10' 250 mm Modeco MN-63-186
  2060
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 50,17 zł

  Special Price 38,97 zł

 3. 7320
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 57,03 zł

  Special Price 35,55 zł

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Nożyce do cięcia blachy dla amatorów i profesjonalistów

Nożyce do cięcia blachy to ręczne narzędzia tnące, przydatne zarówno w domowej skrzynce na narzędzia, jak i w wyposażeniu profesjonalisty. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór nożyc o wielu wymiarach i rodzajach ostrzy, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model dopasowany do konkretnego zastosowania.

Nożyce do blachy i ich różne zastosowania

Nożyce do blachy, nazywane też czasem szczypcami do blachy, to szeroka grupa ręcznych narzędzi tnących, znajdujących zastosowanie w wielu różnych dziedzinach. Wśród obecnych w naszym sklepie modeli znajdziesz proste narzędzia przeznaczone do użytku domowego oraz specjalistyczne produkty dla profesjonalistów.

Nożyce do blachy ręczne przydadzą Ci się podczas niewielkich domowych napraw, budowy oraz remontu. Są również wykorzystywane przez profesjonalnych pracowników do prac blacharskich oraz dekarskich.

W zależności od konkretnego modelu, za pomocą ręcznych nożyc do blachy możesz ciąć takie materiały jak stal węglowa, stal walcowana na zimno i stal nierdzewna. Niektóre uniwersalne nożyce umożliwiają cięcie szerszej gamy materiałów, w tym m.in. aluminium, tworzyw sztucznych, siatki drucianej, miedzi czy skóry.

Nożyce do blachy ręczne o różnych parametrach

W sklepie internetowym StukPuk mamy dla Ciebie wysokiej jakości nożyce do blachy Stanley, Modeco, Yato i innych znanych marek.

Do wyboru masz nożyce proste, lewe oraz prawe. Proste służą przede wszystkim do cięcia po linii prostej. W przypadku nożyc prawych, tzw. półka, na której opierasz nożyce podczas cięcia, znajduje się po prawej stronie. Oznacza to, że przy wykonywaniu łuku prowadzisz cięcie od lewej do prawej strony. Odwrotnie dzieje się w przypadku nożyc lewych, mających półkę po lewej stronie.

Jeśli planujesz wykonywanie precyzyjnych cięć, wycinanie skomplikowanych kształtów czy łuków w pobliżu krawędzi, wybierz dokładne nożyce kształtowe. Z kolei przy wykrawaniu narożników wypróbuj specjalne nożyce do naroży. W ofercie posiadamy też nożyce wygięte do cięcia dłuższych odcinków oraz wymienne ostrza do skrobaka do blachy.

Nożyce dekarskie z różnych materiałów

Mamy dla Ciebie profesjonalne nożyce do blachy, wykonane z najwyższej jakości stali chromowo-molibdenowej lub stali chromowo-wanadowej, a także kute ze stali węglowej.

Hartowane ostrze o wysokim stopniu twardości (gładkie lub ząbkowane) zapewnia skuteczne cięcie, a dwukompozytowa i zabezpieczona blokadą rączka gwarantuje komfort użytkowania i zapobiega urazom podczas pracy.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random