Noże z ostrzami trapezowymi

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 2325
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 10,57 zł

  Special Price 8,91 zł

 2. -31% Nóż FATMAX ostrza stałe 180 mm STANLEY 0-10-780 Nóż FATMAX ostrza stałe 180 mm STANLEY 0-10-780
  7639
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 44,37 zł

  Special Price 30,82 zł

 3. 7644
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 46,62 zł

  Special Price 35,61 zł

 4. 7638
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 18,60 zł

  Special Price 13,31 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Praktyczne noże budowlane z ostrzem trapezowym

Noże trapezowe z wymiennymi ostrzami są niezastąpioną pomocą w trakcie remontów, napraw i pakowania towaru. Z ich pomocą z łatwością dotniesz tapetę, folię czy wykładzinę dywanową oraz przetniesz kable i taśmy. W sklepie StukPuk znajdziesz noże budowlane z ergonomiczną, antypoślizgową rękojeścią, które zapewnią Ci precyzję oraz bezpieczeństwo wszystkich czynności.

Nóż trapezowy z wysuwanym ostrzem

Cechą charakterystyczną noży budowlanych jest płaskie ostrze w kształcie trapezu z otworami umożliwiającymi jego pewne mocowanie w rękojeści. Do pracy wykorzystywana jest ostra krawędź ostrza, która po stępieniu może zostać odwrócona, skrócona (w przypadku ostrzy łamanych) lub wymieniona na nowe ostrze trapezowe. Praktyczną funkcją jest możliwość schowania ostrza w korpusie narzędzia lub zablokowania go w określonym położeniu za pomocą specjalnego mechanizmu. Rozwiązanie to zapewnia stabilność narzędzia w trakcie różnorodnych prac domowych i warsztatowych oraz łatwy transport bez ryzyka przypadkowych skaleczeń.

Metalowa rękojeść z magazynkiem na ostrza

Noże z ostrzem trapezowym to narzędzia przystosowane do cięższych prac i cięcia różnorodnych materiałów, w tym m.in. drewna, tapet, papieru, PCV, pianki, grubych wykładzin czy folii pakowej. Do ich produkcji wykorzystuje się wytrzymałe aluminium, które usztywnia korpus oraz chroni nóż przed złamaniem. Wyprofilowana rękojeść noży trapezowych zapewni Ci pewny chwyt, a gumowane elementy zapobiegną przed przemieszczaniem się narzędzia w dłoni. Przydatne może okazać się również dodatkowe miejsce na przechowywanie wymiennych ostrzy. Magazynek na ostrza znajdziesz np. w składanym nożu Stanley FatMax.

Szybka wymiana ostrzy i cięcie przewodów

Noże trapezowe zaprojektowano z myślą o długiej i wygodnej pracy. Lekka rękojeść ułatwia przenoszenie narzędzia w kieszeni lub pokrowcu i operowanie nim np. w trakcie pakowania towarów. Wymiana ostrza jest szybka oraz często nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Dla przykładu ostrze trapezowe w nożu Modeco wystarczy zwolnić przy pomocy dedykowanego przycisku oraz umieścić w uchwycie nowy element. Narzędzie to posiada również wąski otwór odsłaniający fragment ostrza do bezpiecznego rozcinania pasów, sznurków i przewodów. Ciekawą propozycją są bezpieczne noże do folii z osłoną chroniącą dłoń przed skaleczeniem w trakcie pracy, np. TOPEX 17B175.  Szeroki wybór profesjonalnych narzędzi do cięcia, w tym noży budowlanych z ostrzami trapezowymi, znajdziesz w sklepie internetowym StukPuk.

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości