Noże inne

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

 1. 2333
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 47,21 zł

  Special Price 29,52 zł

 2. 7665
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 51,05 zł

  Special Price 28,99 zł

 3. -44% Nóż do wycinania szyb samochodowych YATO YT-0659
  7674
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 76,61 zł

  Special Price 43,30 zł

 4. 17457
  Dostępne

  Normalna cena: 52,97 zł

  Special Price 33,80 zł

 5. 29310
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 51,14 zł

  Special Price 40,00 zł

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Noże do najróżniejszych zastosowań

Nóż to akcesorium, którego nie może zabraknąć w żadnym warsztacie. Oprócz modeli uniwersalnych, warto też wyposażyć się w kilka narzędzi o niestandardowym zastosowaniu. Zobacz, jakie noże specjalistyczne można znaleźć w asortymencie sklepu StukPuk!

Noże monterskie – jaki masz wybór?

Proponujemy Ci szeroką ofertę noży monterskich, które różnią się od siebie przede wszystkim konstrukcją oraz długością ostrza. Przyjrzyj się modelowi Modeco MN-63-053, który posiada 2 ostrza – standardowe oraz w kształcie szpikulca. Dzięki temu wykorzystasz go do różnych czynności. Nóż monterski Topex 17B656 posiada z kolei zintegrowany wkrętak, który zastosujesz przy drobnych naprawach. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że możesz zawsze mieć go pod ręką.

Noże do cięcia niestandardowych materiałów

Niestandardowe materiały wymagają zastosowania specjalnych ostrzy. Należą do nich m.in. szkło. Chcąc przeciąć szklany element, powinieneś skorzystać z jednego z noży znajdujących się w naszym asortymencie. Wypróbuj np. nasz nóż do cięcia szkła Modeco MN-76-050. Produkt jest przeznaczony do obróbki tafli o grubości od 3 do 10 mm. Poza tym jest wyposażony w uchwyt do łamania szkła, który ułatwi pracę z większymi elementami. Szkło możesz również ciąć nożem olejowym Yata. W jego rękojeści znajduje się zbiornik na olej – dzięki temu powierzchnia jest ciągle natłuszczana podczas cięcia, co minimalizuje ryzyko jej nierównego pęknięcia czy zarysowania podczas obróbki. Proponujemy Ci także noże ze specjalnym ostrzem do cięcia wełny mineralnej, które wykorzystasz podczas układania warstwy izolacyjnej na ścianach czy stropie – zobacz nóż Modeco MN-63-067.

Pozostałe noże dostępne w sklepie StukPuk

W asortymencie sklepu internetowego StukPuk znajdziesz także noże o niestandardowym zastosowaniu – takie jak np. skrobak do fug Modeco. Przy jego użyciu nie tylko bez trudu usuniesz spoinę spomiędzy płytek ceramicznych, lecz także wyskrobiesz trawę lub chwasty ze szczelin między kostką brukową. Proponujemy Ci także zapasowe ostrza do niego, dzięki którym łatwo przywrócisz narzędziu funkcjonalność w sytuacji, gdy ulegnie stępieniu.

Oferujemy również praktyczne scyzoryki o uniwersalnym zastosowaniu. Poznaj np. model Topex 98Z116, który spełnia jednocześnie 16 różnych funkcji – m.in. śrubokręta, nożyczek oraz korkociągu. Wykonano go z trwałej stali, a więc nie straci swoich właściwości z upływem czasu. Zobacz też pozostałe noże zgromadzone w ofercie internetowego marketu budowlanego StukPuk!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości