30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Zestawy narzynek i gwintowników

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

 1. 2253
  Dostępne
  341,58 zł
 2. 2255
  Dostępne
  148,20 zł
 3. 2256
  Dostępne
  68,57 zł
 4. 2257
  Dostępne
  38,54 zł
 5. 7421
  Dostępne
  100 i
  161,11 zł
 6. 7422
  Dostępne
  100 i
  102,00 zł
 7. 7420
  Dostępne
  6 i
  75,78 zł

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Praktyczne zestawy gwintowników i narzynek

Narzynki i gwintowniki to praktyczne narzędzia skrawające, umożliwiające wykonywanie różnego rodzaju nacięć. W naszych zestawach znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do tego, by wykonać zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne nacięcia gwintu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zestaw gwintowników i narzynek dla majsterkowiczów i profesjonalistów

W naszym markecie budowlanym mamy dla Ciebie wysokiej jakości zestawy gwintowników i narzynek o różnej zawartości i wielkości, dzięki czemu bez trudu znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Narzynki i gwintowniki to narzędzia tnące o prostej budowie, których nie może zabraknąć w skrzynce majsterkowicza, ale też wśród narzędzi profesjonalisty zajmującego się gwintowaniem, czyli obróbką polegającą na wykonywaniu nacięć. Narzynki to narzędzia wieloostrzowe znajdujące zastosowanie podczas gwintowania zewnętrznego. Gwintowniki z kolei potrzebne są do gwintowania wewnętrznego.

Wybierz narzędzia, których potrzebujesz: w ofercie mamy zestawy narzynek i gwintowników, narzynek z gwintownikami i wiertłami, a także samych gwintowników.

Narzynki i gwintowniki w różnych rozmiarach

Kupując zestaw narzynek i gwintowników, możesz wybierać spośród kompletów zawierających różną ilość elementów o wielu wymiarach.

Najmniejsze komplety zawierają około 10 lub 16 elementów i okażą się wystarczające, jeśli nie korzystasz często z tego rodzaju narzędzi. W takich zestawach znajdziesz gwintowniki, narzynki, a także regulowane pokrętła do obu rodzajów elementów.

Większe komplety gwintowników i narzynek, liczące nawet 32 elementy, stworzono z myślą o profesjonalistach oraz majsterkowiczach często wykonujących prace związane z gwintowaniem. Oprócz narzynek, gwintowników i pokręteł dołączono do nich również inne przydatne akcesoria, jak wkrętak czy przyrząd do mierzenia rozmiaru gwintu.

Zestawy narzynek i gwintowników w wygodnych organizerach

Znajdujące się w ofercie sklepu StukPuk narzynki i gwintowniki produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami, zapewniającymi pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo. Możesz wybierać spośród produktów wykonanych ze stali narzędziowej szybkotnącej czy z nasypem wolframowym.

Większe zestawy gwintowników i narzynek Yato, TOPEX czy innych znanych marek dostępne są w poręcznych organizerach oraz łatwych do transportowania walizkach. Dzięki tym praktycznym opakowaniom z łatwością zachowasz porządek w Twoich narzędziach skrawających. Odwiedź nasz sklep i sprawdź sam, który komplet najbardziej Ci odpowiada!