Narzędzia tnące – uzupełnienie skrzynki majsterkowicza

Szeroka grupa produktów kryjąca się pod hasłem narzędzi tnących to wszelkiego rodzaju przecinaki, noże, nożyce i wiele innych elementów. Kompletując je, zyskasz możliwość łatwej obróbki poszczególnych materiałów, co przyda Ci się w czasie prac hobbystycznych, konstrukcyjnych, ale również przy naprawach i remontach. Zobacz, jakie narzędzia tnące zgromadziliśmy dla Ciebie w tym dziale internetowego sklepu StukPuk!

Noże i nożyce

Jednymi z najbardziej podstawowych narzędzi tnącychnoże oraz nożyce. Znajdują one zastosowanie w wielu dziedzinach codziennego życia, jednak modele dostępne w naszym asortymencie są specjalistyczne i doskonale sprawdzają się przy pracach złotej rączki. Wypróbuj nożyce do blachy, którymi będziesz mógł wycinać dowolne kształty z cienkich arkuszy – doskonale do tego nadają się nożyce Yato YT-1911. Podczas cięcia nieco grubszych elementów metalowych lepiej sprawdzą się natomiast nożyce do prętów, np. Topex 01A135. W tym dziale znajdziesz też zwykłe nożyczki do papieru przydatne w biurze i mieszkaniach.

Spośród dostępnych noży wybierz modele na ostrza łamane, które znajdą zastosowanie w czasie tapetowania, cięcia płyt g-k, ale również w życiu codziennym lub przy majsterkowaniu. Znajdziesz tu również noże uniwersalne, monterskie, do cięcia papy, do szkła czy wełny mineralnej. Dobierz do nich odpowiednią osełkę i ciesz się ich doskonałą ostrością na dłużej.

Pozostałe narzędzia tnące

W szerokim asortymencie internetowego sklepu budowlanego StukPuk zgromadziliśmy dla Ciebie także wiele innych narzędzi tnących. Od gwintowników i narzynek, dzięki którym możesz z łatwością przygotowywać otwory potrzebne do gwintowania w metalu i innych materiałach, przez przecinaki i przebijaki niezbędne do obróbki kamienia i innych twardych podłoży, aż po obcinaki do rur o różnych wymiarach, abyś mógł je z łatwością dopasować do własnych potrzeb. W tym dziale umieściliśmy także pilniki i tarniki – pojedyncze oraz w zestawach – które również sprawdzają się w pracach związanych z obróbką twardych materiałów.

Wśród naszego asortymentu znajdziesz narzędzia tnące wysokiej jakości – wykonane z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów – znanych i cenionych marek. Modeco, Stanley, Topex czy Yato to liderzy w produkcji narzędzi ręcznych – ich produkty możesz nabyć w naszym sklepie już teraz. Wybierz potrzebne Ci narzędzia tnące i zamów je online. Dostarczymy je na adres wskazany w formularzu. Sprawdź, jakie to proste!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości