Zdzieraki

Zdzieraki to ręczne narzędzia składające się korpusu wykonanego z drewna, metalu lub tworzywa sztucznego oraz ostrza tarnikowego przeznaczonego do obróbki takich materiałów jak drewno, PCV czy płyty gipsowo-kartonowe. Zdzierak ma za zadanie usunąć największe nierówności i wygładzić twarde powierzchnie z którymi nie poradziłaby sobie szlifierka czy pilnik.

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 7556
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 14,38 zł

  Special Price 11,98 zł

 2. 7555
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 24,52 zł

  Special Price 14,33 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Zdzieraki i wymienne ostrza do prac stolarskich

Każdy majsterkowicz powinien wyposażyć swój warsztat w specjalistyczne zdzieraki. Narzędzia te pomagają usunąć wszelkie nierówności z drewnianych powierzchni, a także innych materiałów. Te praktyczne urządzenia znajdziesz w asortymencie internetowego marketu budowlanego StukPuk.pl – sprawdź, co dla Ciebie mamy.

Zdzieraki do płyt gipsowo-kartonowych

Zdzieraki z korpusem aluminiowym przystosowane są do obróbki tworzyw z PCV czy płyt gipsowo-kartonowych. Przy pomocy praktycznego narzędzia precyzyjnie wygładzisz powierzchnię, którą obrabiasz, pozbywając się tym samym wszelkich nierówności. Produkt wyposażono w ostrze tarnikowe, które stanowi część roboczą urządzenia i funkcjonuje jako skrobak. Dzięki zdzierakowi możesz wykończyć np. podwieszany sufit w kuchni, osiągając estetyczny efekt końcowy. Łatwe w obsłudze akcesorium znacznie przyśpieszy Twoją pracę, a dodatkowo zwiększy Twój komfort.

Zdzieraki do drewna

Oprócz zdzieraków wykonanych z aluminium, w sklepie StukPuk.pl znajdziesz także modele wykonane z tworzywa sztucznego. Takie narzędzia idealnie nadają się do obróbki drewnianych desek, z których możesz wykonać praktyczne meble do domu lub ogrodu. Praktyczne i uniwersalne narzędzie z pewnością przyda Ci się podczas wielu prac stolarskich. Zdzierak  doskonale sprawdzi się także przy renowacji drewnianych elementów, takich jak antyki. Produkt może być wykorzystywany do strugania nawet twardego materiału, a dzięki precyzyjnemu ostrzu wykonasz głębsze cięcia. Dodatkowo zdzierak do drewna pozostawia bardzo efektowne wyżłobienia na powierzchni materiału.

Wymienne ostrze do tarnika

Ostrze stanowi część roboczą zdzieraka, dzięki czemu znacznie poprawia jego pracę. To przy jego pomocy obróbka materiałów wykonanych z płyt gipsowych lub tworzywa sztucznego jest tak szybka i precyzyjna. Z łatwością wymienisz je przy pomocy pokrętła blokującego, a ich wymiary możesz dopasować do rodzaju wykonywanych czynności. Ostrza wymienne wykonane są z solidnej stali, dzięki czemu bez problemu usuną wszelkie zgrubienia oraz niedoskonałości, jakie znajdują się na obrabianym materiale.

Ostrza i zdzieraki w ofercie StukPuk.pl

W internetowym sklepie budowlanym StukPuk.pl znajdziesz ostrza wymienne do tarników w różnych rozmiarach, a także zdzieraki, które z pewnością znajdą praktyczne zastosowanie w Twoim warsztacie. Narzędzia do obróbki materiałów przydadzą się także podczas wykonywania drobnych prac wykończeniowych. W naszej ofercie dostępne są zdzieraki z korpusem aluminiowym, za pomocą których wykonywane przez Ciebie czynności, związane np. z renowacją drewnianych mebli, staną się łatwiejsze. Zdzieraki z tworzywa sztucznego także znajdują się w asortymencie sklepu i równie dobrze pełnią swoją funkcję. Akcesoria zapewniają wygodne użytkowanie, w związku z czym praca staje się komfortowa. Zapoznaj się z ofertą sklepu StukPuk.pl i wybierz przyrząd spełniający Twoje oczekiwania.

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości