Ściski stolarskie automatyczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Ściski stolarskie automatyczne

Ściski stolarskie to proste narzędzia, znajdujące szerokie zastosowanie nie tylko w stolarstwie, ale także podczas wielu drobnych napraw. Dzięki nim z łatwością odkręcisz śrubę, poradzisz sobie z niewielkimi elementami wymagającymi precyzyjnego dociskania czy też sprawnie wymienisz koło w swoim aucie.

Ściski stolarskie automatyczne dla amatora i profesjonalisty

Ściski stolarskie automatyczne to narzędzia wykorzystywane przede wszystkim podczas prac stolarskich. Są proste w obsłudze, więc sprawdzą się nie tylko w warsztacie profesjonalisty, lecz także u amatora. Pozwalają na unieruchomienie na stole warsztatowym elementów, które chcesz poddać obróbce.

Ściski stolarskie znajdują swoje zastosowanie również przy wielu innych pracach. Możesz skorzystać z nich podczas domowych napraw — pomogą w odkręceniu zaworu czy śruby. Przydadzą się przy wymianie kół samochodowych, a także przy hobbystycznym tworzeniu różnego rodzaju modeli. Ścisk stolarski automatyczny umożliwia dociskanie bardzo małych elementów, co konieczne jest przy wspomnianych pracach naprawczych czy modelarskich. Okazuje się też nieoceniony przy pracach remontowych i budowlanych: ułatwi układanie parkietu lub paneli, montaż blatów czy schodów.

Ściski stolarskie o różnych parametrach

Kupując uchwyt stolarski, masz do wyboru wiele różnych rodzajów i modeli. Różnią się one między sobą kształtem, wielkością, siłą docisku czy maksymalnym rozstawem szczęk. Duże znaczenie odgrywa także typ zastosowanego mechanizmu zaciskowego.

W sklepie Stuk Puk mamy dla Ciebie wysokiej jakości ściski automatyczne takich marek jak Modeco i Topex, wyróżniające się precyzyjną i szybką pracą, a także ergonomicznymi uchwytami z zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo nakładkami chroniącymi przed otarciami. Do wyboru masz ściski o szerokości w zakresie 50-80 mm oraz długości od 150 do 900 mm.

Ścisk automatyczny do obsługiwania jedną ręką

Charakterystyczna budowa ścisków automatycznych sprawia, że korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe i proste — ścisk stolarski jednoręczny bez trudu obsłużysz jedną ręką.

Na szynie takich ścisków osadzone są dwie szczęki. Większa z nich posiada uchwyt z dźwignią oraz przełącznik lub dźwignię hamulca. Poprzez zwolnienie hamulca przesuwasz dużą szczękę na odpowiednią odległość, następnie nakładasz narzędzie na materiał, który chcesz obrobić, i dosuwasz dużą szczękę. Na koniec naciskasz ruchomą część rękojeści. Dzięki temu szczęki mocno się docisną i zablokują.

Sprawdź nasze ściski automatyczne i ciesz się wyjątkowo szybką, wygodną i precyzyjną pracą!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości