Skompletuj wszystkie narzędzia stolarskie

W swoim warsztacie, ale także do amatorskich prac z drewnem, potrzebujesz zestawu odpowiednich narzędzi stolarskich. Wśród nich z pewnością muszą znaleźć się ściski, dłuta, zdzieraki, strugi i kątniki. Sprawdź ofertę internetowego marketu budowlanego StukPuk i przekonaj się, że znajdziesz tu wszystkie narzędzie stolarskie, jakie są Ci potrzebne.

Narzędzia stolarskie do Twojej pracy

Niezależnie od tego, jaką pracę stolarską wykonujesz, odpowiednio dobrane narzędzia umożliwią lub ułatwią Ci jej wykonywanie. Wszystkie akcesoria, których możesz potrzebować znajdują się właśnie w tym dziale. Cały przekrój rozmaitych narzędzi stolarskich o całej skali parametrów i właściwościach umożliwi Ci zaopatrzenie się dokładnie w to, co przyda Ci się najbardziej. Znajdziesz tu przede wszystkim: różne ściski stolarskie, dłuta, zdzieraki i strugi w różnych rozmiarach, a także ostrza do tarnika. Za pomocą takich narzędzi będziesz mógł profesjonalnie pracować z drewnem i materiałami drewnopodobnymi.

Charakterystyka narzędzi stolarskich

Obecne w ofercie internetowego sklepu budowlanego StukPuk narzędzia stolarskie stanowią starannie stworzoną kolekcję akcesoriów, które posłużą Ci do pracy z drewnem. Dłuto stolarskie wykorzystasz do punktowego odrywania kawałków materiału – również z pomocą młotka. Ściski z kolei będą Ci potrzebne do wygodnego przytrzymywania elementów konstrukcji i przedmiotów, które poddajesz obróbce. Unieruchomisz nimi daną część, dzięki czemu będziesz mógł wykonać precyzyjną pracę. Strugi i zdzieraki posłużą Ci natomiast do skrawania drewna i innych materiałów – np. karton-gipsu czy PVC. Wszystkie zebrane tu narzędzia stolarskie będą potrzebne zawodowym budowniczym, monterom, wykończeniowcom czy też amatorskim majsterkowiczom.

Jakie ściski stolarskie, dłuta, zdzieraki i strugi wybrać?

Wszelkie narzędzia stolarskie musisz jak najlepiej dopasować do rodzaju wykonywanej pracy. Wybierz takie dłuta stolarskie, które dobrze leżą w dłoni i usprawniają nawet najdłuższe wykonywanie danej czynności. Marka Modeco oferuje zarówno takie z drewnianym uchwytem, jak i  specjalnym, typu Friendly Grip. Jeśli potrzebujesz zestawu dłut sprawdź gotowe komplety marki Topex lub Yato. Wśród ścisków stolarskich znajdziesz takie rodzaje, jak: automatyczne, ręczne, narożnikowe, a nawet taśmowe i do paneli. Najprostsze modele należą do uznanych marek, jak Yato czy Topex. Do wygodnego strugania drewna wybierz któryś zdzierak Modeco. W sklepie StukPuk masz do wyboru strugi płaszczyznowo-czołowe, równiaki i kątniki. Którego z nich potrzebujesz?

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości