Sznury traserskie

Brak produktów spełniających kryteria.

Pomocne na każdej budowie – sznurki murarskie

Do wyznaczenia linii muru czy ściany wykorzystasz specjalne sznurki budowlane. To dzięki nim wzniesione przegrody będą równe i prosto pociągnięte. Sprawdź, jakie sznurki murarskie masz do wyboru w sklepie internetowym StukPuk.

Do jakich prac przydadzą Ci się sznurki budowlane?

Odpowiedni sznurek posłuży Ci nie tylko do równego budowania ścian z takich materiałów, jak cegły czy pustaki, ale również w czasie wykańczania powierzchni glazurą lub innym rodzajem płytek ceramicznych. Przyda Ci się choćby podczas malowania powierzchni – np. po to, aby wyznaczyć linię prostą, do której chcesz pociągnąć powłokę w jakimś kolorze. Sznurki murarskie są zatem potrzebne nie tylko ekipom budowlanym, ale i wykończeniowcom, a nawet majsterkowiczom czy amatorom chcącym odnowić swoje mieszkanie. Wykorzystasz je do prac glazurniczych i do mierzenia. Uniwersalny sznurek budowlany znajdziesz w markecie internetowym StukPuk.

Jaki powinien być dobry sznurek murarski

Sznurki budowlane muszą przede wszystkim być dość trwałe i odporne na zjawiska fizyczno-atmosferyczne. Właściwości te zależą od materiału, jakiego użyto do jego wykonania. Również ich kolor ma znaczenie – wybierz taki, który jest dobrze widoczny. Sznurki murarskie powinny być tak skonstruowane, żebyś mógł bez trudu umieścić je w wyznaczonym miejscu. Mogą być zakończone specjalną zaczepką, a także być nawinięte na szpikulec ułatwiający wbicie ich w ziemię – tak, jak np. tradycyjny sznur budowlany Modeco Expert, który dostępny jest w dwóch długościach – 30 i 50 m. Narzędzie będzie wygodne w użyciu, jeśli posiada zintegrowaną szpulę, z której łatwo go odwiniesz i z powrotem nawiniesz. Dobry sznur murarski musi mieć odpowiednią długość – tak, aby umożliwić Ci wygodne wyznaczanie linii prostych.

Sznurki budowlane – wybór

W szerokiej ofercie narzędzi i artykułów budowlanych StukPuk znajdziesz między innymi rozmaite sznurki, w tym budowlane. W zależności od tego, jak bardzo zaawansowane i profesjonalne są prace, które wykonujesz, wybierz mniej lub bardziej podstawowy model. W sklepie internetowym z asortymentem budowlanym i narzędziowym StukPuk znajdziesz kilka rodzajów sznurków murarskich. Różnią się przede wszystkim długością, a także dodatkowymi elementami, wpływającymi na ich funkcjonalność i wygodę użytkowania. Do zaawansowanych prac na placu budowy wybierz sznur murarski Modeco Expert z talkiem. Dzięki obecności takiego dodatku korzystanie z narzędzia będzie prostsze. Szczególnie długi będzie zaś sznurek budowlany na szpuli marki Topex – liczy on aż 100 m. Sprawdź także pozostały asortyment w sklepie StukPuk!

 

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random