Wałki do odpowietrzania wylewek

Brak produktów spełniających kryteria.

Wałek do wylewek – niezbędne narzędzie malarskie

Wylewki samopoziomujące umożliwiają uzyskanie idealnie równych i gładkich powierzchni w obiektach mieszkalnych, użyteczności publicznej i nie tylko. By tak się stało, koniecznym etapem po rozprowadzeniu masy, jest jej odpowietrzenie. W tym celu stosuje się wałek do odpowietrzania wylewek. To niezwykle przydatne narzędzie malarskie znajdziesz w atrakcyjnych cenach w ofercie naszego internetowego sklepu budowlanego.

Wałek do odpowietrzania wylewki i jego zastosowanie

Wałek z kolcami do wylewki znajduje zastosowanie podczas różnego rodzaju prac budowlanych i remontowych. Z jego pomocą możliwe jest odpowiednie odpowietrzenie wylewki samopoziomującej – zarówno mineralnej, jak i żywicznej, a tym samym – nadanie jej równej i gładkiej powierzchni, jednolitej struktury oraz odpowiedniej nośności. Wałka do wylewek używa się bezpośrednio po wylaniu masy, prowadząc go wzdłuż i w poprzek wylanej powierzchni, rozprowadzając ją równomiernie po całym obszarze.

Wałek do wylewek idealnie rozbija pęcherzyki powietrza znajdujące się na powierzchni wylewki. Kluczowe jest użycie wałka do odpowietrzania na świeżo, zaraz po rozprowadzeniu wylewki – bez przerw i na całej jej powierzchni. Odpowietrzoną wylewkę należy przez kolejne dwa dni chronić przed nadmiarem słońca i wody, zaś samo pomieszczenie wymaga odpowiedniej wentylacji. Dzięki temu, płytki i panele, które mają zdobić podłogę, nie będą narażone na wypaczanie oraz odklejanie i będą świetnie się prezentować.

Wałek z kolcami do wylewki w sklepie online

W ofercie naszego internetowego marketu budowlanego znajdziesz wałki do wylewek znanych i cenionych producentów – MODECO i Topex. Proponowane przez nas wałki do odpowietrzania wyposażone zostały w kolce, które idealnie dopasowują się do powierzchni wylewki, usuwając znajdujące się na niej pęcherzyki powietrza. Specjalnie zaprojektowany uchwyt wałka do wylewki zapewnia jego stabilne ułożenie w dłoni i równomierne prowadzenie po powierzchni. Do uchwytu możesz dodatkowo zamontować kij teleskopowy, co podniesie komfort wykonywanej przez Ciebie pracy i umożliwi dotarcie do trudno dostępnych zakamarków odpowietrzanej powierzchni.

Za sprawą elementów ze stali nierdzewnej, wałki do wylewki są odporne na korozję. Sprawdź naszą ofertę i już dziś wybierz wałek z kolcami do wylewki, dzięki któremu będziesz cieszyć się idealnie równymi i gładkimi podłogami.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random