Kije teleskopowe

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 31762
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 42,99 zł

  Special Price 21,46 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Niezastąpione akcesoria malarskie – kij teleskopowy

Drążki malarskie to niezwykle poręczne i funkcjonalne narzędzia, które ułatwiają Ci malowanie ścian i sufitów bez konieczności sięgania po drabinę. Do kija teleskopowego z łatwością dobierzesz pasujący pędzel lub wałek malarski, a regulowane ramię pozwoli na komfortową pracę w pomieszczeniach o różnorodnej wysokości. Uzupełnij swój zestaw malarski z akcesoriami dostępnymi w Stukpuk.pl!

Kije teleskopowe do malowania sufitów

W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe kije teleskopowe marki TOPEX. Są to praktyczne rozwiązania przygotowane z myślą o pracach remontowych i wykończeniowych. Drążek malarski pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób przedłużyć uchwyt wałka malarskiego lub pędzla do nawet 3 metrów. Pozwala to na wygodne malowanie sufitów i ścian w nawet najwyższych pomieszczeniach. Wszystko to bez zacieków, drętwiejących dłoni i uciążliwego wchodzenia na drabinę. 

Wszechstronne zastosowanie kija teleskopowego

Drążki teleskopowe TOPEX pasują do większości wałków malarskich i profesjonalnych jedno- i dwuczęściowych pędzli malarskich z otwartą rękojeścią. Dzięki temu kije teleskopowe  sprawdzą się w każdych warunkach, zarówno w malowaniu zewnętrznych i wewnętrznych części budynku, malowaniu punktowym i precyzyjnym, jak i w szybkim pokrywaniu kolorem dużych płaszczyzn. Instalacja jest niezwykle prosta, wystarczy nasadzić wałek lub pasujący pędzel na trzonek malarski, po czym od razu możesz przystąpić do prac malarskich.

Akcesoria malarskie dla wymagających

Drążki malarskie TOPEX wykonano z wytrzymałego aluminium, zapewniającego precyzyjne prowadzenie różnorodnych narzędzi malarskich. Możliwość regulacji kija teleskopowego ułatwi Ci ustawienie optymalnej długości, a lekkość konstrukcji sprawi, że nawet w trakcie długiej pracy zmęczenie pozostanie niemalże niezauważalne. Funkcjonalność oraz prostota drążków teleskopowych sprawiają, że są to akcesoria malarskie wykorzystywane zarówno przez specjalistów świadczących usługi budowlano-remontowe, jak i domowych majsterkowiczów.

Kij teleskopowy – który będzie odpowiedni?

Dobór drążka malarskiego ułatwia jego uniwersalna konstrukcja. Średnica 25 mm i wielofunkcyjna końcówka pozwala na montaż praktycznie każdego wałka oraz wielu pędzli zakończonych plastikowym uchwytem z otworem. W pomieszczeniach o standardowej wysokości ok 2,5 m wystarczy kij teleskopowy TOPEX 1.0-2.0 m. Kije dłuższe, np. TOPEX  1.5-3.0, docenią osoby malujące wnętrza wyższe czy skosy oraz pracujące na zewnątrz budynku.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random