Pędzle pierścieniowe

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. -51% Pędzel pierścieniowy 60 mm VOREL 9589
  7741
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 6,67 zł

  Special Price 3,33 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Funkcjonalne pędzle pierścieniowe

Pędzle pierścieniowe to funkcjonalne narzędzia malarskie, które przydadzą się zarówno profesjonalistom, jak i amatorom planującym remont lub wykończenie nowego mieszkania. Za ich pomocą szybko i sprawnie pomalujesz bądź polakierujesz niewielkie elementy, trudno dostępne przestrzenie czy miejsca wymagające szczególnej precyzji.

Pędzle pierścieniowe do zadań specjalnych

Pędzle pierścieniowe to narzędzia malarskie o charakterystycznym kształcie. Mają one okrągły lub owalny przekrój, któremu zawdzięczają swoje wyjątkowe właściwości.

Pędzle malarskie o przekroju okrągłym posiadają długie włosie, które można przycinać na różne sposoby, dostosowując je do aktualnych potrzeb. Dzięki temu możesz zmienić grubość malowanego śladu w zależności od tego, jak mocny nacisk zastosujesz. Pędzel okrągły sprawdzi się doskonale przy malowaniu oraz lakierowaniu drobnych elementów oraz nieco bardziej skomplikowanych kształtów. Za jego pomocą sprawnie pomalujesz parapety, okna czy gładkie powierzchnie metalowe i drewniane przy użyciu emalii oraz farb olejnych.

Pędzle do malowania o przekroju owalnym łączą w sobie cechy charakterystyczne dla pędzla płaskiego i okrągłego. Przydadzą się przy malowaniu blisko krawędzi czy przy odcinaniu kolorów, np. na styku dwóch ścian.

Pędzle malarskie o różnych parametrach

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór pędzli pierścieniowych, dostępnych w różnych wymiarach i kształtach. Wśród nich znajdziesz pędzle malarskie marek Modeco oraz Topex, dostępne w szerokości od 20 aż do 100 mm.

Pędzle oferowane w StukPuk.pl posiadają zagęszczone i wydłużone włosie. Pozwala to na wyjątkowo komfortową aplikację oraz proste rozprowadzanie farby. Dodatkową zaletą jest trwała i wygodna drewniana rękojeść. Do wyboru masz modele z metalową lub zrobioną z tworzywa sztucznego skuwką.

Pędzle owalne przeznaczone do różnego typu farb

W naszej ofercie posiadamy uniwersalne pędzle okrągłe, a także szeroką gamę pędzli owalnych, przeznaczonych do konkretnych rodzajów farb.

Oferujemy kilka rozmiarów pędzli z włosiem sztucznym do farb emulsyjnych, lateksowych oraz akrylowych. Drugą grupę stanowią pędzle pierścieniowe owalne z włosiem naturalnym, stworzone z myślą o malowaniu farbami olejnymi rozpuszczalnikowymi oraz wodorozcieńczalnymi. Mamy dla Ciebie również pędzle z włosiem mieszanym do farb akrylowych oraz pędzel do drewna przeznaczony do bejc, lakierobejc oraz impregnatów. Sprawdź ofertę sklepu Stuk Puk i wybierz pędzel pierścieniowy, którego potrzebujesz!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości