Pędzle kaloryferowe

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 1. 2382
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 2,49 zł

  Special Price 1,99 zł

 2. 31851
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 9,84 zł

  Special Price 4,91 zł

 3. 31848
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 3,88 zł

  Special Price 1,57 zł

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Pędzle kaloryferowe – najlepsze akcesoria do malowania kaloryferów

Podczas przeprowadzania remontu, poza malowaniem ścian i sufitu, możesz zechcieć pokryć farbą również inne elementy: ościeżnice, rury czy kaloryfery. Dzięki dostosowanym do nich pędzlom możesz zrobić to maksymalnie estetycznie i precyzyjnie. Sprawdź, czym się wyróżniają pędzle kaloryferowe.

Pędzle do malowania ścian, sufitów i innych powierzchni

Malowanie pędzlem to jedna z najpopularniejszych metod pokrywania farbą ścian i innych powierzchni w mieszkaniu. Dzięki nim można pomalować nie tylko duże przestrzenie, ale również przedmioty o nieregularnym kształcie czy z załamaniami. Pędzle docierają do zagłębień oraz trudno dostępnych miejsc. Mniejszymi pędzelkami pokryjesz farbą drobne elementy, z którymi nie poradzi sobie żadne inne narzędzie malarskie. Z kolei specjalistyczne pędzle do kaloryferów pozwolą Ci szybko i sprawnie odnowić stare grzejniki, a dzięki temu odmienić charakter pokoju. Pomalowany na biało kaloryfer nie będzie się wyróżniał na tle jasnej ściany – to rozwiązanie eleganckie i uniwersalne. Jeśli zaś nadasz mu oryginalny kolor, np. zielony bądź różowy, przykuje wzrok i stanie się ozdobą sypialni. Pamiętaj jednak, że estetycznego efektu, jaki osiągniesz przy pomocy dostosowanego do wykonywanej pracy pędzla do kaloryferów, nie uzyskasz za sprawą klasycznego pędzla.

Czym wyróżniają się pędzle kaloryferowe?

Specjalny model narzędzi do malowania, jakim są pędzle kaloryferowe, opiera się na wyróżniającej je budowie. Zastosowana w nich rękojeść jest bardzo długa, a końcówka z włosiem ustawiona pod kątem do niej. Włosie również jest długie, a do tego gęste i mocne. Dobrze nasiąka farbą, co skraca czas malowania kaloryfera. W naszej ofercie pędzle kaloryferowe dostępne są w różnych szerokościach. Ergonomiczna rękojeść sprawia, że narzędzie trzyma się w ręku wygodnie, a prace nie przyczyniają się do zmęczenia ani bólu nadgarstka. Pędzel kaloryferowy doskonale współpracuje m.in. z farbami podkładowymi, emaliami oraz farbami emulsyjnymi akrylowymi. Przy jego pomocy pomalujesz nie tylko grzejniki, ale także narożniki, szczeliny i wąskie przestrzenie. Z uwagi na długość bez trudu sięgniesz elementów położonych głęboko lub wysoko.

Jaki pędzel kaloryferowy wybrać?

Pędzle kaloryferowe dostępne w ofercie internetowego sklepu StukPuk cechują się trwałością – pomalujesz nimi kaloryfery w całym domu. Składają się z drewnianych uchwytów i końcówek z naturalnego włosia. Skuwki zostały wykonane ze stali. Pędzel kaloryferowiec marki Topex występuje w różnych szerokościach – szersze modele świetnie sprawdzą się podczas malowania grzejników o większych żebrach oraz panelowych. Pędzel kaloryferowy marki Modeco wykorzystasz przy różnorodnych pracach remontowo-budowlanych. Za jego pomocą bez trudu dotrzesz do tylnych żeber małego i wąskiego kaloryfera w łazience. Wybierz taki, który spełni Twoje oczekiwania i uporaj się z malowaniem grzejników oraz szczelin szybko i łatwo.

         

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości