Szpachelki do fasad

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 1966
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 24,73 zł

  Special Price 19,98 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Szpachla nierdzewna do renowacji ścian

Podczas prac remontowych i wykończeniowych w Twoim domu nie może zabraknąć podstawowych narzędzi. Przy zadaniach takich jak renowacja ścian lub podłóg, niezbędne będzie użycie szpachli nierdzewnej. W internetowym markecie budowlanym StukPuk.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę szpachli, które ułatwią Ci pracę.

Szpachla fasadowa – do czego służy?

Szpachla jest narzędziem, które jest niezbędne przy niemal każdym remoncie. Różne wielkości oraz modele dostępne na rynku budowlanym w dużym stopni ułatwiają wykonanie wielu zadań wykończeniowych. Idealnie dobrana szpachla fasadowa wykorzystywana jest do nakładania tynku akrylowego lub mas gipsowych. Przy jej pomocy perfekcyjnie wygładzisz powierzchnię ścian czy sufitu. Szpachelka może być też używana do mieszania różnorodnych substancji. Posiada prostokątne ostrze, które osadzone jest w profilu z aluminiowym uchwytem. Część roboczą szpachli nierdzewnej fasadowej stanowi dłuższy bok ostrza. Dzięki odpowiedniej szerokości, zapewnia szybką i sprawną pracę na większych oraz równych powierzchniach.

Czym się kierować kupując szpachlę fasadową?

Przed zakupem szpachli fasadowej koniecznie zwróć uwagę na kilka ważnych kryteriów. Po pierwsze ważną kwestią jest to, z jakiego materiału został wykonany przyrząd. Modele wytworzone ze stali nierdzewnej są odporne na działanie utleniaczy. Charakteryzują się także wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia.

Kolejnym elementem, który należy wziąć pod uwagę, jest uchwyt, który powinien być przede wszystkim wygodny. Nierdzewne szpachle fasadowe wyposażone są w dwukomponentową, wytrzymałą rączkę, co znacznie przekłada się na komfort oraz jakość wykonywanej pracy. Szpachelki posiadające mocne, a jednocześnie elastyczne blachy, zapewniają równomierne rozłożenie siły podczas docisku. Jeśli chodzi o wielkość ostrza, to wybór zależy od rodzaju realizowanych zadań. Szpachle fasadowe z prowadnicą aluminiową zapewniają odpowiednią sztywność oraz prostoliniowość.

Oferta marketu budowlanego StukPuk.pl

W asortymencie sklepu internetowego StukPuk.pl znajdziesz wiele narzędzi, które są niezbędne podczas prac remontowych i wykończeniowych. Między innymi zaopatrzysz się w praktyczne szpachle nierdzewne fasadowe, wyposażone w wygodną rączkę oraz specjalistyczną prowadnicę. Wybierz odpowiedni model szpachli fasadowej, zwracając szczególną uwagę na szerokość ostrza. Przydatne narzędzia możesz dopasować do swoich preferencji, a także do rodzaju wykonywanych czynności.

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości