Pace styropianowe

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

 1. 2019
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 2,66 zł

  Special Price 2,19 zł

 2. 2020
  Dostępne
  4,94 zł
 3. 2021
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 7,00 zł

  Special Price 5,45 zł

 4. 2022
  Dostępne
  10,08 zł
 5. 2024
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 3,95 zł

  Special Price 3,14 zł

 6. 2026
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 10,13 zł

  Special Price 7,16 zł

 7. 7046
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 4,29 zł

  Special Price 3,77 zł

 8. 7047
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 7,63 zł

  Special Price 6,71 zł

 9. 7048
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 10,87 zł

  Special Price 9,56 zł

 10. 7049
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 14,49 zł

  Special Price 12,75 zł

 11. 7050
  Brak i

  Normalna cena: 6,20 zł

  Special Price 5,45 zł

 12. 7051
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 4,58 zł

  Special Price 4,02 zł

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Pace styropianowe – dla perfekcyjnego efektu tynkowania

Tynkowanie jest jednym z procesów niezbędnych w czasie wykańczania lub remontowania domów i mieszkań. Dzięki niemu ściany zyskują odpowiednią gładkość, a także są przystosowane do malowania oraz nakładania innych warstw dekoracyjnych. Podczas tynkowania potrzebna Ci będzie paca styropianowa – sprawdź, do czego ją wykorzystać!

Pace styropianowe do wygładzania tynków

Zarówno profesjonalni malarze i murarze, jak i zwykli majsterkowicze podejmujący się samodzielnego wykonywania prac remontowych w domu, powinni posiadać w swojej skrzynce narzędziowej pacę styropianową. Znajduje ona zastosowanie w czasie wygładzania tynków i innych zapraw na ścianach. Dzięki niej ich powierzchnia jest pozbawiona nierówności, a także zamaskowane zostają wszelkie ubytki oraz pęknięcia.

Pace styropianowe świetnie sprawdzają się także w czasie zacierania tynków – to niezwykle ważne dla uzyskania estetycznego efektu końcowego. Tę pracę wykonuje się na już utwardzonych tynkach, kiedy trzeba pozbyć się ostatnich nierówności i śladów po nakładaniu tynku przeznaczonymi do tego narzędziami.

Jaką pacę styropianową wybrać?

Pace ze styropianu wyróżniają się doskonałą żywotnością – materiał ten jest twardy i odpowiednio usztywniony, a jednocześnie niewrażliwy na ścieranie. Jego niezaprzeczalną zaletą jest niska waga. Dzięki temu nawet przy wykańczaniu bardzo dużych powierzchni nie odczujesz zmęczenia dłoni czy ramienia, jak mogłoby to się zdarzyć w przypadku stosowania prac metalowych. Koniecznie zwróć uwagę także na rączkę styropianowej pacy – powinna być ergonomiczna i dobrze dopasowywać się do kształtu dłoni, co również podniesie komfort Twojej pracy. Pace styropianowe dostępne w różnych rozmiarach – aby szybciej wykończyć sporą ścianę, wybierz model o dużej powierzchni roboczej. Zwróć też uwagę na kształt pacy do tynku – warto posiadać zarówno prostokątne, jak i trapezowe narzędzie, które ułatwi wykańczanie także trudno dostępnych miejsc na ścianach.

Pace styropianowe w sklepie StukPuk

W naszym asortymencie znajdziesz pace tynkarskie wykonane ze styropianu, wiodących marek produkujących narzędzia budowlane – takich jak Modeco czy TOPEX. Dzięki temu, że oferujemy modele w różnych kształtach i rozmiarach, będziesz je mógł dopasować do prac, które zamierzasz wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje paca styropianowa z filcem Modeco, zapewniająca dużą stabilność podczas zacierania tynków. Sprawdź naszą ofertę i wybierz pacę styropianową dla siebie! Zobacz również inne rodzaje pac, które przygotowaliśmy w naszym sklepie.

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości