Pace gładkie

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

 1. -19% Paca nierdzewna 280x130 mm z uchwytem dwukomponentowym Modeco Expert MN-73-342
  1996
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 18,78 zł

  Special Price 15,34 zł

 2. 7038
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 11,34 zł

  Special Price 9,99 zł

 3. 7039
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 26,79 zł

  Special Price 23,57 zł

 4. 7040
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 31,27 zł

  Special Price 27,51 zł

 5. 7041
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 36,22 zł

  Special Price 31,88 zł

 6. 34457
  Dostępne
  Dużo i
  29,42 zł
 7. 34461
  Dostępne
  Średnio i
  55,15 zł
 8. 34462
  Dostępne
  Dużo i
  63,07 zł

Ustaw kierunek malejący

8 produkt(ów)

Pace gładkie do kładzenia gładzi i tynków

Pace przydają się podczas wykonywania wielu prac remontowo-budowlanych. Za ich pomocą możesz nakładać, zacierać i wygładzać tynki, gładzie, kleje i zaprawy. Jeśli chcesz uzyskać doskonale równą powierzchnię ściany, sufitu czy podłogi, zrobisz to właśnie za pomocą pacy. Sprawdź, jaki wybór pac gładkich zebraliśmy dla Ciebie w asortymencie StukPuk.pl!

Paca gładka – czym się charakteryzuje?

Pace gładkie mają szerokie zastosowanie w budownictwie i podczas wielu prac remontowych. Są to narzędzia ręczne niezbędne podczas nakładania i wygładzania tynków oraz wielu rodzajów zapraw, w tym klejów pod płytki ceramiczne. Prosta paca składa się z rękojeści oraz powierzchni roboczej. Jej uchwyt umieszczony jest po środku tylnej strony doskonale gładkiej powierzchni i umożliwia wygodne rozprowadzanie gładzi. Istnieją pace budowlane przeznaczone do konkretnych prac. Są to między innymi pace tynkarskie lub pace glazurnicze. Jednak ich budowa i obszar zastosowania nie różnią się bardzo i w wielu przypadkach można uznać je za pace uniwersalne. W internetowym sklepie budowlanym StukPuk.pl znajdziesz także nietypowe rodzaje pac, na przykład cechujące się dużym rozmiarem pace proste lub nietypowym kształtem pace stalowe ostre.

Pace do użytku domowego i profesjonalnego

Pace tynkarskie i pace glazurnicze są narzędziami bardzo łatwymi w obsłudze. Idealne wyrównanie gładzi wymaga jedynie odrobiny wprawy, dlatego z powodzeniem wykonasz je samodzielnie w remontowanym przez siebie domu. W przypadku prac, w których niezbędne jest większe doświadczenie, przydatna okaże się bardziej specjalistyczna paca ostra. Jej powierzchnia robocza zakończona jest ostrym łukiem, który doskonale sprawdza się przy wyrównywaniu tynków w narożnikach i mniejszych zakamarkach. Jeśli planujesz dłuższą pracę lub powierzchnia wymagająca położenia gładzi jest bardzo duża, wybierz którąś z dostępnych na StukPuk.pl pac budowlanych wykonanych ze stali o większej sprężystości, co uczyni korzystanie z nich bardziej komfortowym.

Pace tynkarskie ze stali nierdzewnej

W markecie budowlanym online StukPuk znajdziesz szeroki wybór pac gładkich wykonanych z wysoce wytrzymałych materiałów. Dzięki zastosowaniu hartowanej stali nierdzewnej, są to narzędzia bardzo trwałe i odporne na szkodliwe działanie wilgoci i warunków atmosferycznych. Z tego względu oferowane przez nas pace budowlane doskonale sprawdzają się w pracach na zewnątrz budynków i nie zużywają się szybko pod wpływem mokrych gładzi i tynków. Uchwyty pac do gładzi dostępnych na StukPuk.pl wykonane są z impregnowanego drewna lub tworzywa sztucznego i ukształtowane się w sposób, który sprawia, że bardzo wygodnie leżą w dłoni. Sprawdź koniecznie i wybierz najlepszą pacę gładką dla siebie.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości