Kielnie trójkątne

Brak produktów spełniających kryteria.

Kielnie trójkątne do nakładania mas murarskich

Jednym z najpopularniejszych modeli kielni jest kielnia trójkątna. Jest to narzędzie do nakładania tynków, klejów i zapraw o uniwersalnym zastosowaniu. Szeroką ofertę murarskich kielni trójkątnych znajdziesz również w ofercie marketu budowlanego StukPuk.pl

Co to jest kielnia i do czego służy?

Kielnia to prosta szpachelka, która przydaje się podczas wielu prac remontowo-budowlanych. W skład jej konstrukcji wchodzi sztywna część robocza oraz uchwyt umieszczony na pręcie wygiętym w kształcie litery S. Taka budowa pozwala na łatwiejsze manewrowanie kielnią. Sama łopatka wykonana jest zazwyczaj z hartowanej stali, która cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci i zmiennych temperatur. Jej rączka z kolei może być gumowa lub drewniana, a wybór właściwego modelu zależy od preferencji użytkownika. Wśród wielu rodzajów kielni wyróżniamy kielnie murarskie zwane także kielniami trójkątnymi, kielnie trapezowe, kielnie spoinowe i wiele, wiele więcej kielni o specjalistycznym zastosowaniu.

Kielnie trójkątne – do czego służą?

Kielnie trójkątne znane są powszechnie jako kielnie murarskie. Są to uniwersalne narzędzia służące do nakładania mas murarskich na dowolną powierzchnię. Posiadają szeroką część roboczą, która sprawdza się podczas murowania, tynkowania oraz klejenia płytek. Dzięki trójkątnemu kształtowi kielni murarskiej, można ją stosować do wykańczania kątów i narożników. Kielnia trójkątna jest lekka, a jednocześnie wysoce wytrzymała, dzięki zastosowaniu do jej konstrukcji trwałej stali hartowanej. Narzędzia te posiadają wygodne rączki o opływowych kształtach, które doskonale leżą w dłoni i nie wyślizgują się z niej.

Trójkątne kielnie murarskie w asortymencie StukPuk.pl

W asortymencie marketu budowlanego online StukPuk.pl znajdziesz bogaty wybór wielu rodzajów narzędzi do fugowania, szpachlowania i tynkowania. Dostępne są zarówno tradycyjne i wysoce uniwersalne kielnie trójkątne, jak i pozostałe modele kielnikielnie sztukatorskie, kielnie krawędziowe, kielnie trapezowe oraz wiele innych rodzajów szpachelek. Produkty, które zebraliśmy dla Ciebie w sklepie StukPuk pochodzą z oferty znanych i cenionych marek, takich jak TOPEX, Modeco czy Yato. Wszystkie narzędzia wykonane są z wysoce trwałej stali hartowanej i wyposażone są w wygodne uchwyty zwiększające komfort pracy. Oprócz kielni murarskich, w naszym markecie zaopatrzysz się także w niezbędne masy murarskie, kleje oraz silikony do spoinowania. Przekonaj się sam i już dziś zrób zakupy na StukPuk.pl!

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random