Kielnie, pace, szpachelki – niezbędnik remontowo-budowlany

Planujesz wykonać remont w domu? A może po budowie stanąłeś przed wyzwaniem samodzielnego wykończenia mieszkania? Powinieneś się więc zaopatrzyć w narzędzia budowlane, które umożliwią Ci sprawne tynkowanie, fugowanie, szlifowanie czy wygładzanie ścian. W tym dziale znajdziesz pełną ofertę kielni, pac oraz szpachelek, czyli narzędzi ręcznych, które z pewnością znajdą zastosowanie w pracach remontowo-budowlanych.

Kielnie – na budowie i nie tylko

Jednym z podstawowych narzędzi stosowanych podczas stawiania budynków lub ich remontowania jest kielnia. W zależności od typu może posłużyć Ci do nakładania zapraw murarskich pomiędzy cegłami, tynkowania ręcznego, wypełniania szczelin fugami lub wyrównywania krawędzi wewnętrznych. W sklepie budowlanym online StukPuk dostępne są produkty znanych i cenionych marek, takich jak Yato, Modeco czy Topex – dzięki temu możesz wybierać spośród kielni murarskich czy kielni do kleju o profesjonalnym zastosowaniu. Znajdziesz tu kielnie do betonu i fugowania, kielnie krawędziowe lub sztukatorskie, a także modele w kształcie trójkąta lub trapezu. Szeroki asortyment ułatwi dobór tych narzędzi ręcznych, które aktualnie są Ci potrzebne.

Precyzyjne wykończenia z wykorzystaniem szpachelki

Szpachelka jest narzędziem budowlanym najczęściej wykonanym z giętkiej, metalowej blachy o kształcie trapezu. Uzupełnia ją drewniany trzonek zapewniający mocny i pewny chwyt. Profesjonalne szpachelki dostępne w tym dziale można podzielić na kilka typów, w zależności od ich zastosowania. Nierdzewna szpachla fasadowa Modeco jest idealnie przystosowana do kładzenia tynków akrylowych używanych przede wszystkich na elewacjach. Za pomocą szpachelki do silikonu Yato będziesz mógł wygodnie rozprowadzać i wyrównywać fugi, zaś model do skrobania Modeco okaże się niezbędny w czasie usuwania tapet. Precyzyjna aplikacja gładzi byłaby niemożliwa, gdyby nie szpachla do sztablatury – w ofercie internetowego sklepu budowlanego StukPuk znajdziesz produkty czołowych marek wytwarzających narzędzia ręczne.

Pace – prace wykończeniowo-dekoratorskie

Szlifowanie i wyrównywanie powierzchni, nakładanie oraz zacieranie tynków, gładzi zapraw czy klejów. Za pomocą pac wykonasz szereg prac wykończeniowych i nadasz ścianom estetyczny wygląd. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno pace do gładzi, jak i inne pace budowlane. Z pewnością docenisz modele do szlifowania ze specjalnymi zatrzaskami, które umożliwiają sprawną wymianę elementów ściernych. Ten dział zawiera również kostki z gąbek hybrydochłonnych niezastąpione do usuwania zabrudzeń z glazury i innych prac poremontowych. Zapoznaj się z ofertą narzędzi budowlanych Yato, Topex i Modeco i przygotuj się na remont.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości