Inne narzędzia ręczne motoryzacyjne

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

  1. 33775
    Brak i
    214,14 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Sprawdź przydatne narzędzia motoryzacyjne do Twojego warsztatu

Nie można wyobrazić sobie samodzielnej naprawy drobnej usterki w samochodzie bez zastosowania odpowiednich ręcznych narzędzi motoryzacyjnych. Warto więc wyposażyć się w nie, organizując przydomowy warsztat. Sprawdź, jakie narzędzia motoryzacyjne zebraliśmy dla Ciebie na StukPuk.pl!

Kompresory i akcesoria do nich

Kompresor jest urządzeniem o wyjątkowo uniwersalnym zastosowaniu. W warsztacie wykorzystasz go jednak najczęściej do nadmuchiwania opon, choć nie tylko – świetnie sprawdzi się też w przypadku dmuchanych zabawek czy basenów. Najpierw zaopatrz się jednak w pistolet do pompowania ze zintegrowanym manometrem – taki jak ten marki Topex, który proponujemy Ci na StukPuk.pl. Sprężarkę możesz także wykorzystać do wydmuchiwania zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc, do których nie sposób dotrzeć tradycyjnymi metodami – np. z ostrzy kosiarki, do których przywarła mokra trawa. Do wykonania tej czynności może Ci się jednak przydać dodatkowy osprzęt w postaci pistoletu do przedmuchiwania. Szeroki wybór takich akcesoriów znajdziesz w asortymencie sklepu StukPuk.

Kiedy przyda się linka holownicza?

Linka holownicza to akcesorium, które warto zawsze mieć w bagażniku na wypadek niespodziewanej awarii. Dzięki niej, będziesz mógł skorzystać z pomocy innego kierowcy w odstawieniu swojego samochodu do najbliższego warsztatu. Wybierając linę holowniczą, zwróć uwagę przede wszystkim na jej długość – dla optymalnego bezpieczeństwa obu pojazdów powinna wynosić od 4 do 6 m. Istotny jest również jej maksymalny udźwig – w przypadku standardowych linek przeznaczonych do holowania niewielkich samochodów osobowych powinien wynosić ok. 3 tony. Zobacz plecioną linkę holowniczą Topex, którą oferujemy Ci w sklepie internetowym StukPuk!

Pozostałe narzędzia ręczne motoryzacyjne na StukPuk.pl

Oferta ręcznych narzędzi motoryzacyjnych w internetowym markecie budowlanym StukPuk jest znacznie bogatsza. Znajdziesz w niej np. miseczki magnetyczne, które przydadzą się podczas pracy z niewielkimi elementami – śrubkami, podkładkami czy wkrętami. Dzięki nim nie będziesz musiał martwić się tym, że małe akcesorium spadnie na podłogę warsztatu i się zgubi. Zobacz również nasze przewody awaryjne do akumulatora, które okażą się nieocenione szczególnie zimą, pozwalając na szybkie podładowanie akumulatora rozładowanego pod wpływem otaczającego zimna. Jakie inne narzędzia ręczne motoryzacyjne są dostępne w asortymencie internetowego sklepu budowlanego StukPuk? Sprawdź to!

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random