Narzędzia motoryzacyjne do samodzielnych napraw samochodu

Jeśli posiadasz samochód, doskonale wiesz, że usterki pojazdu mogą pojawić się w każdej chwili, a nie zawsze możesz mieć możliwość oddania auta do warsztatu. Dlatego też warto wyposażyć się w ręczne narzędzia motoryzacyjne, które będziesz przechowywał w bagażniku lub własnym garażu. Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie budowlanego sklepu online StukPuk i przygotuj się na niespodziewane sytuacje.

Nagła wymiana opony – nieocenione podnośniki

Jedną z częstszych awarii, z jaką spotykają się kierowcy, jest przebicie opony. Wówczas, jeśli chcesz udać się w dalszą drogę, musisz wymienić koło na zapasowe lub stracić cenny czas na przyjazd specjalistów, którzy zrobią to za Ciebie. Warto więc przygotować się na podobną okoliczność i wyposażyć swoje auto w podnośniki. Dzięki nim z łatwością uniesiesz auto na taką wysokość, aby ściągnięcie uszkodzonego koła nie sprawiało trudności. Dostępne w internetowym sklepie budowlanym podnośniki to modele warsztatowe lub słupkowe – wybierz wygodniejszą dla Ciebie opcję i ciesz się pewnością, że wybrniesz z nieoczekiwanych kłopotów.

Przegląd narzędzi motoryzacyjnych

Wśród naszego asortymentu znajdziesz też szereg innych narzędzi ręcznych, które przydadzą się w czasie samodzielnego reperowania samochodu. Dostępne są m.in. klucze różnego typu – zarówno do świec zapłonowych, łańcuchowe do filtra oleju czy też pneumatyczne, takie jak klucz udarowy pneumatyczny Topex. Wybieraj opaski ślimakowe spośród licznych rozmiarów oraz ściągacze do łożysk lub przegubów kulistych. Ten dział zawiera także wyciągarki linowe i łańcuchowe i inne profesjonalne urządzenia, jak pistolety do przedmuchiwania Topex.

Inne ręczne narzędzia motoryzacyjne

Zdarzyło Ci się kiedyś, że Twój samochód nie chciał odpalić? Prawdopodobną przyczyną mogło być rozładowanie akumulatora. Aby taka sytuacja nie pokrzyżowała Twoich planów, zaopatrz się w przewody awaryjne do akumulatora. Innym problemem mogą być niedostatecznie napompowane opony – pomocne okażą się pistolety do pompowania z manometrem Topex w komplecie z kompresorem akumulatorowym. W bagażniku warto mieć przy sobie linkę holowniczą, dzięki której będziesz mógł pomóc innemu kierowcy na drodze lub poprosić kogoś o podholowanie Twojego auta. Dzięki szerokiemu asortymentowi sklepu StukPuk będziesz gotowy na każdą sytuację. Sprawdź naszą bogatą ofertę i skompletuj narzędzia motoryzacyjne, które uratują Cię z opresji w czasie jazdy i pozwolą oszczędzić na wzywaniu pomocy drogowej.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości