Zestawy do wyrobu trunków i nalewek

Zestawy do produkcji, piwa oraz wina. Zestawy takie zawierają wszystkie potrzebne elementy do domowej produkcji. Zaczynając od pojemników przez drożdże, pożywki, aż po szkoło laboratoryjne po książki i poradniki dla początkujących.

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. 19006
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 225,59 zł

  Special Price 143,82 zł

 2. 23955
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 14,33 zł

  Special Price 9,68 zł

 3. 38472
  Dostępne
  135,79 zł
 4. 38473
  Dostępne
  156,85 zł
 5. 38476
  Dostępne
  104,22 zł
 6. 38477
  Dostępne
  104,22 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Zestawy do robienia wina, piwa i cydru – domowy wyrób trunków

Dzięki zestawom do wyrobu trunków stworzysz swoje ulubione alkohole z samodzielnie wyselekcjonowanych składników. Upewnij się, że posiadasz wszystkie elementy i rozpocznij przygodę z produkcją wina, piwa, cydru lub nalewek.

Zestawy do wyrobu trunków – co warto o nich wiedzieć?

Zestawy do wyrobu trunków to funkcjonalne urządzenia, dzięki którym samodzielnie stworzysz ulubiony alkohol. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjny zestaw do robienia nalewek, który wykorzystasz również do przygotowywania likierów, zestaw do wyrobu piwa, służący wymiennie jako zestaw do wyrobu cydru, oraz popularny zestaw do wyrobu wina. Dzięki odpowiednio przygotowanym, trwałym i dopasowanym kształtem do rodzaju trunku pojemnikom wyprodukujesz alkohol najlepszej jakości – smaczny i naturalny.

Zestaw winiarski do produkcji wina domowego

W naszej ofercie znajdziesz kompletne zestawy do robienia wina domowego, półzestawy, a także pojedyncze elementy. W zestawie winiarskim znajduje się się balon szklany w koszu plastikowym z trwałego i mocnego szkła oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne plastiku. Rurka fermentacyjna wykonana z PVC oraz korek gumowy to elementy, które zostały dopasowane do balonu. Pożywka do drożdży winiarskich przyspieszy fermentację, więc warto, byś zakupił ją wraz z częściami zestawu. Pirosiarczyn potasu z kolei stabilizuje wino i dezynfekuje sprzęt – użyjesz go zarówno w trakcie, jak i po wyrobie wina. Niezbędny element stanowią również szlachetne drożdże winiarskie w płynie – są to drożdże uniwersalne, czyli do win białych i czerwonych. W razie potrzeby możesz je wymienić na drożdże Burgund, Bordeaux, Malaga, Madera, Portwein, Tokay bądź Sherry. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz zestaw do wyrobu wina, dzięki któremu stworzysz swój ulubiony gatunek tego trunku.

Mikrobrowar i mały zestaw do wyrobu piwa

Miłośnicy piwa także znajdą w naszej ofercie odpowiednie akcesoria do wyrobu trunków. Można je wykorzystać do użytku własnego, ale warto też – z uwagi na atrakcyjny sposób pakowania – podarować zestaw do wyrobu piwa bliskiej osobie. W skład tego mikrobowaru wchodzą wszystkie niezbędne elementy – od plastikowego pojemnika i termometru po szczotkę do mycia butelek, kapslownicę i kapsle. Fani piwa mogą też zainteresować się zestawem do wyrobu podpiwka – napoju o zmniejszonej zawartości alkoholu (0,5%).

Zestaw do wyrobu cydru – owocowej alternatywy piwa

W naszej ofercie znajdują się zestawy startowe do cydru, dzięki którym samodzielnie wykonasz ten smaczny, słodki i orzeźwiający napój. Z uwagi na ładną formę opakowania produkt ten możesz wręczyć w ramach prezentu. W zestawie do produkcji cydru znajdują się narzędzia, np. pojemnik fermentacyjny z kranem i plastikowa rurka fermentacyjna. Niezbędne są również odpowiednie surowce. W naszej ofercie znajdziesz drożdże do cydru i pożywkę do drożdży. Pektoenzym to naturalny środek ułatwiający uzyskanie soku z owoców – zakup go, jeśli chcesz usprawnić proces produkcji cydru. Obejrzyj wszystkie oferowane przez nas zestawy do wyrobu trunków i zdecyduj się na te, które posłużą Ci do rozwijania Twojego hobby.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości