Pojemniki fermentacyjne, grzałki, butelki

Pojemniki fermentacyjne, grzałki, butelki - wszystkie niezbędne przedmioty do rozpoczęcia i przeprowadzenia fermentacji.

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

 1. 18979
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 22,00 zł

  Special Price 14,02 zł

 2. 18980
  Brak i

  Normalna cena: 27,66 zł

  Special Price 17,64 zł

 3. 18983
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,73 zł

  Special Price 1,09 zł

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

Wszystko czego potrzebujesz do wyrobu piwa

Stwórz swój własny zestaw do robienia piwa – w tej kategorii internetowego sklepu StukPuk znajdziesz wszelkie akcesoria i wyposażenie, których potrzebujesz do warzenia tego złocistego napoju. Pojemniki i butelki, rurki fermentacyjne czy grzałki do zacieru – sprawdź, w co możesz się zaopatrzyć i rozwijaj swoje hobby!

Akcesoria do wyrobu piwa

Łatwą i wygodną domową produkcję piwa zapewnia odpowiednie wyposażenie. Co znajdzie się wśród niego? Przede wszystkim potrzebujesz zbiornika fermentacyjnego do piwa, który najczęściej występuje w postaci wiadra z pokrywką. Do takiego pojemnika warto zaopatrzyć się w specjalny zestaw akcesoriów, ułatwiających przelewanie trunku do mniejszych butelek. W ofercie StukPuk znajdują się również pojemniki do fermentacji z rurką i kranikiem, dzięki czemu zyskujesz funkcjonalny zbiornik do wyrobu piwa czy wina. Istotne jest również mieszadło i tzw. grzałka do zacieru, która służy do utrzymania odpowiedniej temperatury nastawu, co jest niezwykle ważne podczas fermentacji.

Pojemniki fermentacyjne do wyrobu piwa

Wśród takich zbiorników możesz znaleźć różne propozycje – pojemniki fermentacyjne dzielą się ze względu na pojemność, a także funkcjonalność. Potrzebujesz wiadra 20 czy 30 litrowego? Do wyboru masz zbiorniki fermentacyjne do piwa z nadrukiem lub bez, przy czym te pierwsze znacznie ułatwiają mierzenie płynów. Również kranik do rozlewu piwa może być już wbudowany w pojemnik fermentacyjny, dzięki czemu wygodnie przelejesz je do butelek. Wyposażenie do wyrobu piwa Biowin jest profesjonalnie stworzone, dlatego idealnie nadaje się nawet dla początkujących hobbystów – znacznie usprawni pracę nad warzeniem złocistego napoju w domu.

Grzałka do zacieru i inne akcesoria

W tej kategorii sklepu internetowego StukPuk zebraliśmy to, czego potrzebujesz do domowego wyrobu piwa, dlatego możesz mieć pewność, że otrzymujesz odpowiednie wyposażenie. Niektóre z akcesoriów nadają się również do robienia wina. Grzałka do zacieru Biowin pomoże Ci utrzymać nastaw w odpowiedniej temperaturze – inaczej istnieje ryzyko przerwania procesu fermentacji. Innymi akcesoriami, które mogą Ci się przydać w domowej produkcji piwa są: reduktor osadu, zaworek grawitacyjny, a także mieszadła i łyżeczki. Na końcu będziesz potrzebował również butelek, do których przelejesz swój wyrób. Do pojemników fermentacyjnych dopasuj zestaw do wyrobu piwa z kranikiem, reduktorem osadu i zaworkiem grawitacyjnym to akcesoria znacznie zwiększające ich funkcjonalność.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random