Koncentraty do wyrobu piwa

Koncentraty do samodzielnego wyrobu piwa.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 23962
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 90,06 zł

  Special Price 55,67 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Koncentraty do wyrobu piwa

Koncentraty do wyrobu piwa to produkty poszukiwane przez prawdziwych smakoszy piwa, którzy pragną samodzielnie uwarzyć swój ulubiony trunek. Nieważne, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z warzeniem piwa, czy też zajmujesz się tym hobbystycznie od dłuższego czasu — w naszym sklepie znajdziesz koncentraty odpowiednie dla osób o różnym poziomie zaawansowania w tej dziedzinie.

Koncentraty do piwa, czyli proste i efektowne warzenie

Koncentraty do piwa to niezwykle praktyczne produkty, dzięki którym warzenie piwa staje się o wiele łatwiejsze i znacznie mniej pracochłonne. Dzięki nim nawet osoby dopiero uczące się tej sztuki z powodzeniem wykonają smaczne piwo.

Nasze koncentraty do wyrobu piwa pozwalają również na rozwinięcie skrzydeł zaawansowanym hobbystom, którzy w swoim życiu przygotowali już niejeden udany trunek. Jeśli masz już ugruntowaną wiedzę i doświadczenie w tym temacie, sięgnij po wyjątkowe zestawy dla zaawansowanych i wypróbuj nowych, niepowtarzalnych smaków.

Koncentraty do wyrobu piwa — wysokiej jakości ekstrakty słodowe

Koncentrat do piwa, określany często słowem brewkit, to nachmielony ekstrakt słodowy, mający postać gęstego syropu. Brewkity zawierają również saszetkę z drożdżami oraz szczegółową instrukcję obsługi, dzięki której przygotujesz dobre piwo, nawet nie mając na tym polu doświadczenia.

Ekstrakt piwa umożliwia pominięcie pracochłonnego etapu przygotowania zacieru, który polega na ześrutowaniu ziaren, zalaniu wodą, ogrzaniu i przefiltrowaniu zacieru, który następnie trzeba jeszcze zachmielić. Dzięki naszym brewkitom wystarczy połączyć podgrzaną wodę z cukrem (ewentualnie glukozą) oraz gotowym ekstraktem, a następnie po wystudzeniu dodać drożdże – ważne, by postępować zgodnie ze szczegółową instrukcją na opakowaniu.

Ekstrakty słodowe do różnych rodzajów piwa

W naszym sklepie StukPuk przygotowaliśmy dla hobbystów szeroki wybór ekstraktów słodowych, wyprodukowanych przez renomowaną markę Biowin. Za ich pomocą przygotujesz 17 lub 23 litrów różnego rodzaju piw: od Lagera, przez Ruby Porter, aż do Ginger Coopers.

Wśród naszych koncentratów do wyrobu piwa znajdziesz propozycje idealne dla osób poczatkujących, a także ekstrakty odpowiednie dla pasjonatów mających już doświadczenie w warzeniu tego rodzaju trunków. Większość z nich to brewkity, zawierające również saszetkę z drożdżami oraz instrukcję. Możesz też wybrać dostępny osobno pszeniczny ekstrakt słodowy w syropie – wzbogaci on smak oraz aromat Twojego piwa i skutecznie zastąpi cukier, który dodaje się przed pierwszą fermentacją.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości