Kosze i pojemniki

Kosze i pojemniki służą do zabezpieczania gąsiorów, balonów i butelek. Nie tylko poprawiają ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale także utrzymują stałą temperaturę nastawu.

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 18971
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 26,92 zł

  Special Price 16,81 zł

 2. 18980
  Brak i

  Normalna cena: 27,66 zł

  Special Price 17,64 zł

 3. 21799
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 2,00 zł

  Special Price 0,74 zł

 4. 34505
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 9,05 zł

  Special Price 0,71 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Pojemniki fermentacyjne i kosze – domowy wyrób trunków

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się domowym wyrobem piwa czy wina – w sklepie internetowym StukPuk znajdziesz pełen asortyment przeznaczony do ich warzenia. W tej kategorii przedstawiamy kosze ochronne na balony czy gąsiory oraz profesjonalne pojemniki fermentacyjne i akcesoria. Sprawdź i przekonaj się, że jest tu to, czego potrzebujesz!

Pojemnik fermentacyjny – poznaj wybór

Te niezwykle ważne akcesoria są nieodzowne w domowym wyrobie trunków – to w pojemnikach fermentacyjnych będzie robiło się Twoje piwo czy wino. Dla wygody w wybranych modelach umieszczono kranik, którym łatwo przelejesz napój do mniejszych butli. Pojemniki fermentacyjne występują w różnych wersjach – przede wszystkim wybierz pomiędzy stalowym a plastikowym. Dobierz także akcesorium pod względem pojemności. Jeśli interesują Cię niewielkie ilości piwa czy wina, możesz sięgnąć po podstawowy pojemnik fermentacyjny 30 l, jeśli zaś Twoje hobby jest już bardziej rozwinięte – lepszy będzie model ponad 100 litrowy. Wyrób trunków ułatwi Ci skala, obecność pokrywki, miejsce na rurkę fermentacyjną, a także kranik.

Wiklinowe i plastikowe kosze do wina

Innym produktem, który znajdziesz w tej podkategorii związanej z domowym wyrobem trunków jest kosz. To element, spełniający głównie rolę ochronną dla dużych, szklanych butli, w których fermentuje wino. Jednak takie kosze do balonów pomagają również utrzymać zaczyn w odpowiednim cieple, co pomaga w prawidłowym przebiegu procesu. W ofercie sklepu internetowego StukPuk znajdziesz zarówno modele wiklinowe i plastikowe w różnych wielkościach. Z łatwością znajdziesz odpowiedni kosz na balon, np. 10, 15 czy 20 l. W ofercie nie zabrakło również mniejszego modelu – na gąsior. Kosze do balonów mają uchwyty, więc są pomocne w przestawianiu ciężkich szklanych pojemników.

Wyrób trunków – akcesoria

Oprócz pojemników fermentacyjnych i koszy plastikowych oraz wiklinowych do przechowywania butli, balonów i gąsiorów, znajdują się tu także elementy dodatkowe i przydatne akcesoria. Możesz zaopatrzyć się w nie, gdy potrzebujesz nadprogramowego wyposażenia lub gdy okaże się, że Twój sprzęt może być bardziej funkcjonalny. Możesz od razu sięgnąć po pojemnik do fermentacji z rurką i kranikiem. Takie wyposażenie ułatwi Ci pracę z winem i piwem. Dla maksymalnej wygody przelewania domowych trunków zamontuj w swoim pojemniku kranik do rozlewu piwa i wina, np. marki Biowin. Znajdziesz tu także pokrywy do pojemników fermentacyjnych. Te i wiele innych akcesoriów hobbystycznych czeka Cię w sklepie StukPuk!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości