Butelki

Butelki do wina, piwa, nalewek, miodów i innych przetworów. Wykonane z wysokiej jakości szkła w różnych kolorach oraz kształtach. Od zwyczajnych użytkowych po ozdobne i bardzo wyszukane.

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 1. 18729
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 14,05 zł

  Special Price 8,44 zł

 2. 18728
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 13,14 zł

  Special Price 8,38 zł

 3. 18745
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 7,74 zł

  Special Price 5,26 zł

 4. 18743
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 7,74 zł

  Special Price 4,64 zł

 5. 18741
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 5,65 zł

  Special Price 3,60 zł

 6. 18752
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 8,57 zł

  Special Price 5,02 zł

 7. 18738
  Brak i

  Normalna cena: 8,82 zł

  Special Price 5,47 zł

 8. 18767
  Dostępne
  Średnio i
  1,81 zł
 9. 18769
  Dostępne
  Średnio i
  1,81 zł
 10. 34521
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 20,42 zł

  Special Price 1,35 zł

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Butelki na trunki domowej roboty

Domowe nalewki od wieków cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że wiele osób wciąż produkuje te staropolskie trunki w swoich gospodarstwach. Jeśli i Ciebie pasjonuje wytwarzanie tego typu przetworów, w sklepie internetowym StukPuk znajdziesz odpowiednie wyposażenie, w tym butelki do przechowywania nalewek, wina i miodu pitnego.

Butelki szklane o różnych kształtach, wielkościach i w wielu kolorach

W asortymencie sklepu budowlanego online StukPuk.pl, oprócz narzędzi i akcesoriów remontowo-budowlanych, znajdziesz także szeroki wybór elementów związanych ze swoim hobby. Jeśli do Twoich zainteresowań należy domowy wyrób trunków alkoholowych, z pewnością chętnie skorzystasz z bogatej oferty butelek na nalewki. Przygotowaliśmy dla Ciebie niemal 50 różnych modeli butelek szklanych, gąsiorów na wino i ozdobnych butelek na trunki, w których nie tylko przechowasz swoje wyroby, ale które również będą stanowić dekorację wnętrza i idealny materiał na prezent. Spośród dostępnych na StukPuk.pl butelek możesz wybierać pomiędzy wieloma kształtami i kolorami oraz butelkami z kapslem, butelkami z korkiem czy modelami zakręcanymi.

Ciemne butelki dla alkoholi wrażliwych na światło

Wiele alkoholi, w szczególności piwa rzemieślnicze, wystawione są na działanie intensywnego światła – zarówno słonecznego, jak i sztucznego – tracą w ten sposób wiele swoich właściwości odżywczych oraz walorów smakowych. Aby temu zapobiec, producenci trunków sprzedawanych w sklepach wlewają je do butelek z ciemnego szkła. Tego typu szklane butelki do piwa znajdziesz także w sklepie StukPuk.pl. Są one wykonane z grubego, wytrzymałego materiału, który nie skruszy się podczas kapslowania napoju.

Butelki dekoracyjne na trunki i nie tylko

Bogaty wybór butelek szklanych na StukPuk.pl przypadnie do gustu nie tylko wytwórcom domowych nalewek i win, ale także miłośnikom urządzania wnętrz i rękodzieła. Butelki w oplocie i butelki ze zdobieniami z powodzeniem wykorzystasz jako element większej dekoracji, np. oryginalnego świecznika. Zamykane szczelnym kapslem mechanicznym doskonale sprawdzą się jako pojemniki na kosmetyki domowej produkcji.

Domowy wyrób alkoholu a kwestie prawne

Chociaż wiele osób wytwarza trunki alkoholowe w zaciszu własnego domu, nie zawsze jest to hobby zgodne z prawem. Dozwolone jest wytwarzanie nalewek, wina, miodów pitnych i piwa, do których produkcji wykorzystuje się gotowy, pozyskany z legalnych źródeł alkohol bazowy – np. spirytus z akcyzą zakupiony w sklepie. Takie trunki wolno produkować niemal bez ograniczeń, a następnie przelewać do ozdobnych butelek w celach konsumpcji własnej lub sprezentowania osobom trzecim. Czego natomiast robić nie wolno, to sprzedawać takich przetworów, jeśli nie posiada się działalności gospodarczej i stosownych uprawnień Ministerstwo Rolnictwa. Nielegalne jest także wytwarzanie alkoholu etylowego w domu od podstaw.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości