30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Artykuły do wyrobu trunków i nalewek

Przygotowywanie nalewek z owoców zebranych we własnym ogrodzie to w wielu domach wielopokoleniowa tradycja. Aby pomóc Ci ją podtrzymać, a także by umożliwić Ci realizację hobby, jakim jest wyrób różnego rodzaju trunków, na StukPuk.pl przygotowaliśmy szeroki wybór niezbędnych akcesoriów.

Akcesoria przydatne zarówno w początkowych, jak i końcowych etapach wyrobu trunków

Dzięki szerokiej ofercie internetowego sklepu StukPuk.pl z łatwością przeprowadzisz wszystkie etapy niezbędne do pozyskania smakowitego i doskonałego jakościowo trunku w zaciszu własnego domu. Znajdziesz tu zarówno esencje i drożdże do produkcji domowego piwa, jak i balony, gąsiory oraz różnego rodzaju kapslownice i korkownice. U nas zaopatrzysz się w dekoracyjne butelki do trunków oraz w kosze i pojemniki do ich przechowywania. Sam proces produkcji również będzie łatwiejszy do nadzorowania dzięki specjalistycznym grzałkom do balonów fermentacyjnych, urządzeniom pomiarowym, rurkom i wężykom w wielu rozmiarach i o szerokim zastosowaniu.

Czy wolno produkować alkohol w domu?

Domowa produkcja win, nalewek oraz piwa jest całkowicie legalna, o ile taki wyrób trunków przeznacza się na własny użytek. Ważne jest, aby jako bazę wykorzystywać alkohol bazowy pochodzący z legalnego źródła – musi być on opatrzony odpowiednią akcyzą. Przygotowane przez siebie wina i nalewki możesz konsumować z bliskimi lub podarować im w prezencie. Jeśli chcesz sprzedawać samodzielnie uwarzone piwo czy inny napój etylowy, konieczne jest zarejestrowanie działalności i wnoszenie opłat akcyzowych. Nie dotyczy to trunków i nalewek przygotowanych ze składników z własnych, dużych upraw – prywatnych pasiek czy sadów owocowych. Jeśli posiadasz własne gospodarstwo rolne, a wyrób trunków nie przekracza ustalonych przez prawo limitów, możesz odsprzedawać przygotowane przez siebie cydry i miody pitne osobom postronnym.

Wyrób trunków i nalewek ze StukPuk.pl

W internetowym sklepie budowlanym StukPuk.pl przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty wybór akcesoriów i produktów, które przydadzą Ci się nie tylko na etapie budowy i remontu domu lub mieszkania. Dzięki naszej ofercie z powodzeniem rozwiniesz także swoje pasje i zainteresowania. Jeśli Twoim hobby jest domowy wyrób trunków i nalewek, z pewnością ucieszy Cię szeroki asortyment akcesoriów niezbędnych do warzenia piwa, produkcji win i miodów pitnych. Dzięki nim z łatwością i dużym powodzeniem stworzysz napoje, których doskonałym smakiem uraczysz swoich bliskich i odwiedzających Twój dom gości. Sprawdź i przekonaj się sam już dziś na StukPuk.pl!

  • Najczęściej oglądane

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 1114 The table 'core_session' is full in /opt/magento/lib/Zend/Db/Statement/Pdo.php:228 Stack trace: #0 /opt/magento/lib/Zend/Db/Statement/Pdo.php(228): PDOStatement->execute(Array) #1 /opt/magento/lib/Varien/Db/Statement/Pdo/Mysql.php(110): Zend_Db_Statement_Pdo->_execute(Array) #2 /opt/magento/app/code/core/Zend/Db/Statement.php(291): Varien_Db_Statement_Pdo_Mysql->_execute(Array) #3 /opt/magento/lib/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(480): Zend_Db_Statement->execute(Array) #4 /opt/magento/lib/Zend/Db/Adapter/Pdo/Abstract.php(238): Zend_Db_Adapter_Abstract->query('INSERT INTO `co...', Array) #5 /opt/magento/lib/Varien/Db/Adapter/Pdo/Mysql.php(504): Zend_Db_Adapter_Pdo_Abstract->query('INSERT INTO `co...', Array) #6 /opt/magento/lib/Zend/Db/Adapter/Abstract.php(576): Varien_Db_Adapter_Pdo_Mysql->query('INSERT INTO `co...', Array) #7 /opt/magento/app/code/local/Mage/Core/Model/Resource/Session.php(252): Zend_Db_Adapter_Abstract->insert('core_session', Array) #8 in /opt/magento/lib/Zend/Db/Statement/Pdo.php on line 235