30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Wędzarnie

Wędzarnie balkonowe i ogrodowe, idealne do domowego przygotowywania wędzonych potraw!

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

 1. 23511
  Dostępne
  1 i
  379,82 zł
 2. 23512
  Dostępne
  343,66 zł
 3. 23513
  Dostępne
  6 i
  355,80 zł
 4. 23514
  Dostępne
  1 i
  406,82 zł
 5. 24296
  Dostępne
  2 i
  25,90 zł
 6. 24297
  Dostępne
  13,46 zł
 7. 26605
  Dostępne
  1 291,48 zł

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Wędzarnie na każde warunki

Wędzenie przestało być zarezerwowane dla osób posiadających duże działki czy ogrody. W sklepie internetowym StukPuk znajdziesz specjalne wędzarnie, które wykorzystasz nawet na najmniejszym balkonie. Sprawdź, jak łatwo możesz samodzielnie uwędzić ulubione wędliny.

Wędzenie – jak to działa

Ten sposób naturalnego konserwowania żywności polega na poddawaniu jej działaniu dymu, który powstaje w wyniku powolnego spalania wybranego materiału, najczęściej drewna. To jedna z najstarszych metod przedłużania zdatności do spożycia oraz nadawania smaku i aromatu mięsu. Wędzenie odbywało się w specjalnie przygotowanych do tego miejscach i na paleniskach – obecnie wykorzystuje się natomiast urządzenia takie jak generatory i komory wędzarnicze czy też wędzarnie. W ogrodzie lub na działce możesz samodzielnie wybudować odpowiednią konstrukcję do takiego przyrządzania potraw – nie oznacza to jednak, że takie hobby zawsze wymaga dostępu do dużej ilości miejsca czy otwartej przestrzeni. Sprawdź, jak możesz wędzić za pomocą małej wędzarni dostępnej w sklepie StukPuk.

Wędzarki balkonowe – nowoczesne oblicze tradycji

Aromatyczne, charakterystyczne w smaku wędzone mięsa i ryby możesz przygotować własnoręcznie, nawet jeśli nie posiadasz dużego domu z ogrodem ani specjalnie wybudowanej wędzarni. Dzięki niewielkim urządzeniom nadasz żywności tradycyjny smak i aromat również na małym balkonie. Mała wędzarnia balkonowa z termometrem Biowin to specjalnie skonstruowane naczynie z wszelkimi koniecznymi do wędzenia elementami. Takie urządzenie umożliwia Ci własnoręczne przygotowanie pysznych, dymionych wędlin i ryb praktycznie w każdych warunkach. Jeśli tylko chcesz spróbować swoich sił w samodzielnym wędzeniu, a zdrowe i tradycyjne jedzenie to Twoja pasja, wypróbuj cały Zestaw Wędliniarza marki Browin, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia swojego hobby. Oprócz wędzarki balkonowej w komplecie znajduje się saletra, mieszanka ziół, zrębki potrzebne do produkcji dymu, termometr i nakłuwacz do mięs.

Wybierz swoją małą wędzarnię

Urządzenie do wędzenia na balkon to doskonały sposób na kultywowanie tradycji w nowoczesny i wygodny sposób. Do wytwarzania dymu użyjesz specjalnych zrębków lub paliwa żelowego do wędzarki balkonowej, które również znajdziesz w ofercie internetowego marketu budowlanego StukPuk. Na balkonie nie tylko przygotujesz aromatyczne wędliny i ryby, ale również uwędzisz sery. Kilka zestawów, w których znajdują się wybrane elementy, umożliwi Ci wybór małej wędzarni, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.