Nici, siatki i osłony

Nici do wiązania mięs i wędlin, siatki do wędzenia mięsa oraz osłony naturalne, a także syntetyczne do produkcji kiełbas i szynek.

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 18653
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 11,18 zł

  Special Price 6,89 zł

 2. 18652
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 10,74 zł

  Special Price 6,57 zł

 3. -37% Nić wędliniarska 100g, marki Biowin 310201
  18654
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 7,16 zł

  Special Price 4,56 zł

 4. 18657
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 13,13 zł

  Special Price 8,34 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Nici, siatki i osłony do wędzenia mięs

Miłośnicy różnego rodzaju wędlin zazwyczaj są zgodni co do zdania, że nie ma nic pyszniejszego od domowej, samodzielnie uwędzonej szynki. W internetowym markecie budowlanym StukPuk znajdziesz bogaty wybór przypraw, preparatów i akcesoriów, dzięki którym wędzoną wędlinę z łatwością przygotujesz w swojej kuchni.

Wędzenie w siatce, czy luzem?

Siatkę wędliniarską nakłada się na zapeklowany i poddany marynowaniu kawałek mięsa tuż przed rozpoczęciem procesu wędzenia. Dzięki nim domowe wędliny posiadają atrakcyjny wygląd, który zachęca do ich skosztowania. Jednak siatki do wędzenia wykorzystuje się nie tylko w celach wizualnych. Produkt ten sprawdza się doskonale w przypadku, kiedy poddawane wędzeniu mięso jest bardzo miękkie i luźne. Jeśli nabicie nagiego kawałka na hak powoduje jego rozerwanie, konieczne jest umieszczenie go w siatce wędliniarskiej, dzięki której przygotowywana wędlina pozostanie w całości bez względu na przeprowadzany etap i rodzaj mięsa, z jakiego pochodzi.

Nadziewana wędzonka? Z nićmi wędliniarskimi to możliwe!

Jeśli wędzisz mięso przy okazji hucznych i wielkich świąt, warto zadbać o to, by przygotowane przez Ciebie wędliny były równie wyjątkowe jak dana okazja. Aby nadać im niepowtarzalny smak i zaskoczyć podniebienia bliskich Ci osób, oprócz standardowego peklowania i marynowania mięsa, możesz je także wypełnić nadzieniem. Do tego celu wykorzystasz pasztet, warzywa z zaprawy lub wędzony ser. Przed podejściem do ostatniego procesu wędzenia, aby wszystkie składniki pozostały wewnątrz wędliny, zszyj je za pomocą nici do wiązania mięs. W asortymencie marketu internetowego StukPuk znajdziesz naturalne nici wędliniarskie oraz inne akcesoria do wędzenia, które pomogą Ci nadać szynce atrakcyjny kształt.

Naturalne i zdrowe domowe kiełbasy

Do wędzenia kiełbas, które zachwycą doskonałym smakiem i idealnymi walorami zapachowymi będziesz potrzebować nie tylko mięsa najwyższej jakości i aromatycznych przypraw, ale także akcesoriów do wędzenia, takich jak nici wędliniarskie czy osłona białkowa. Aby przygotować tradycyjne, staropolskie potrawy z wykorzystaniem domowej kiełbasy, sięgnij po dostępne w ofercie StukPuk.pl jelita wieprzowe lub jelita baranie.

Akcesoria wędliniarskie StukPuk.pl

W asortymencie sklepu budowlanego online StukPuk znajdziesz bogaty wybór różnorodnych akcesoriów wędliniarskich. Oferowane przez nas nici, siatki oraz osłony do wędzenia wykonane są jedynie z naturalnych materiałów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje domowe wędliny zawsze będą cechować się doskonałym smakiem i jakością. Przekonaj się sam i wędź razem ze StukPuk.pl!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości