Więcej widoków

Grill gazowy 3 palnikowy o wymiarach 125cm x 51cm i mocy 10,5kW, marki Master Grill & Party MG665

Kod produktu (SKU): 16896

Oceń ten produkt jako pierwszy

991,87 zł
Brak i
Jeśli jesteś miłośnikiem spędzania czasu na świeżym powietrzu i jednocześnie poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci przygotować smaczne, ale zarazem zdrowe potrawy z grilla, doskonałym wyborem b...
Opis
Szczegóły

Jeśli jesteś miłośnikiem spędzania czasu na świeżym powietrzu i jednocześnie poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci przygotować smaczne, ale zarazem zdrowe potrawy z grilla, doskonałym wyborem będzie grill gazowy MG665. Wykorzystanie ognia pochodzącego ze spalania gazu, czyli najczystszego, ogólnie dostępnego paliwa, sprawia, ze jedzenie przygotowywane za jego pomocą odznaczają się kruchością i soczystością ale jednocześnie pozbawione są wszystkich negatywnych substancji osadzających się na daniach przygotowywanych za pomocą klasycznych grill węglowych. Duża pokrywa oraz ruszta i taca do smażenia wykonane z żeliwa gwarantują doskonałe utrzymywanie ciepła i zapewniają idealne warunki do przygotowywania smakowitych dań. Dzięki zastosowaniu podzielonej na dwie części roboczej, otrzymujesz zarówno ruszt do grillowania, jak i tacę do smażenia, dzięki którym przygotujesz potrawy w sposób jaki najbardziej lubisz. Grill wyposażony jest w dodatkowy stalowy ruszt nad piekarnikiem, na którym możesz ułożyć kamienie lawy, służące do akumulacji i rozprowadzania ciepła, które dodatkowo pochłaniają i oddają skraplające się z potraw soki i tłuszcze, nadając daniom soczysty smak. Podwójna pokrywa zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu, a umieszczony w jej obudowie termometr pozwala na każdym etapie pracy kontrolować temperaturę wewnątrz grilla. Zapalarka iskrowa pozwoli szybko rozpalić grilla, a pokrętła regulujące temperaturę, dają możliwość dobrania odpowiedniej mocy do aktualnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu 3 palników, masz możliwość grillowania zarówno z pełną mocą, jak i grillowania pośredniego, polegającego na używaniu tylko dwóch bocznych palników. 2 półki boczne użyjesz do przygotowania potraw, możesz je także wykorzystać do odstawiania talerzy, sztućców lub butelek z napojami., Wbudowane kółka ułatwiają manewrowanie oraz przenoszenie grilla. Grill ma moc 10,5kW i przystosowany jest do użycia z gazem propan-butan – wystarczy podłączyć napełnioną butlę, która wystarczy na kilkadziesiąt godzin ciągłej pracy z największą mocą, co sprawia, że koszty jego eksploatacji są o wiele niższe w porównaniu ze standardowymi grillami gazowymi. Zaletą grilla gazowego jest także niezależność od warunków atmosferycznych – grilla możesz używać w czasie wiatru, deszczu lub nawet kiedy pada śnieg. Rozpalanie ogranicza się do przekręcenia pokrętła palnika i wciśnięcia przycisku zapalarki – szybko, wygodnie i bez dymu.
Jeżeli poszukujesz grilla, który umili Ci czas spędzony na świeżym powietrzy i pozwoli zostać królem ogrodowych przyjęć, właśnie znalazłeś!

Dane techniczne:
- Ruszt i taca do smażenia o wymiarach: 31 cm x 41 cm
- Wymiary całego grilla: 125 cm x 51 cm
- Wys. 110 cm
- Moc: 10,5 kW

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
EAN5904842116651
Index dostawcyMG665
Nazwa katalogowaGrill gazowy 3 palnikowy o wymiarach 125cm x 51cm i mocy 10,5kW, marki Master Grill & Party MG665
Z kołamiTak
Z pokrywąTak
MarkaMaster Grill & Party
Recenzje
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Grill gazowy 3 palnikowy o wymiarach 125cm x 51cm i mocy 10,5kW, marki Master Grill & Party MG665

Jak oceniasz ten produkt? *
 
Jakość
Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

  • Nowości