Wkrętarki zasilane z sieci

Brak produktów spełniających kryteria.

Wkrętarki akumulatorowe i zasilane z sieci

Wkrętarki to bardzo praktyczne i użyteczne urządzenia, których nie powinno zabraknąć w skrzynce żadnego majsterkowicza. Za ich pomocą szybko i sprawnie dokręcisz poluzowaną śrubę, a samodzielne zbijanie mebli zajmie zaledwie chwilę. Sprawdź szeroką ofertę wkrętarek, jaką zebraliśmy dla Ciebie na StukPuk.pl!

Wkrętarki – uniwersalne i wygodne elektronarzędzia

Wkrętarki należą do grupy wysoce przydatnych narzędzi elektrycznych, które powinny znajdować się w każdym gospodarstwie domowym. Są powszechnie wykorzystywane w pracach stolarskich i ciesielskich. Za ich pomocą wkręcisz oraz wykręcisz śruby czy wkręty umieszczone w dowolnej powierzchni. Wkrętarki doskonale sprawdzają się także podczas wiercenia otworów w miękkich materiałach, które pod naciskiem tradycyjnej wiertarki mogą ulec zniszczeniu. W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje wkrętarekbezprzewodowe wkrętarki akumulatorowe oraz wkrętarki stacjonarne zasilane z sieci za pomocą kabla.

Poręczne wkrętarki akumulatorowe

Wkrętarki akumulatorowe to najpopularniejsze narzędzia elektryczne służące do wkręcania śrub. Dzięki temu, że nie posiadają kabla, można się nimi dostać również do wkrętów umieszczonych w trudno dostępnych przestrzeniach. Z tego samego powodu z bezprzewodowej wkrętarki można niej korzystać także na zewnątrz – w ogrodzie lub na podjeździe przed domem. Za pomocą wkrętarki akumulatorowej skręcenie mebli czy przytwierdzenie lampy do sufitu jest zadaniem prostym, zajmującym niewiele czasu i niewymagającym użycia siły. Ponadto wkrętarka cechuje się niewielkim rozmiarem oraz wyposażona jest w poręczny uchwyt, dzięki czemu wykonywana praca staje się lekka i przyjemna. Wkrętarkę akumulatorową ładuje się w bazie lub zasila za pomocą standardowych baterii. Wiele z modeli tej pierwszej kategorii posiada kilka sztuk akumulatorów, by w razie potrzeby długotrwałego użytkowania, nie były konieczne przerwy na ładowanie.

Wkrętarki zasilane z sieci

W ofercie wkrętarek zasilanych z sieci, którą znajdziesz w markecie budowlanym online StukPuk.pl, dostępne są specjalistyczne narzędzia, które przydadzą Ci się w trakcie wykonywania cięższych prac remontowo-budowlanych. Są to wkrętarki sieciowe takich marek jak Bosch czy Makita, które przeznaczone są do suchej zabudowy i płyt kartonowo-gipsowych. Dostępne są także wkrętarki z udarem oraz wkrętarki pneumatyczne. W tej kategorii znajdziesz także poręczne wkrętarki przewodowe do użytku domowego, które przydadzą się podczas montażu okien, czy wkrętarki do wkrętów samowiercących. Aby znaleźć model odpowiedni dla siebie, odwiedź StukPuk.pl już dziś!

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości