Wkrętarki akumulatorowe

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 21468
  Dostępne
  636,15 zł
 2. 21469
  Dostępne
  697,84 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Wkrętarki akumulatorowe – przydadzą się w domu i w warsztacie

Z wkrętarki akumulatorowej z pewnością skorzystasz w domu nie raz – choćby podczas skręcania nowo kupionych mebli. Planujesz zakup tego urządzenia? Zapoznaj się z asortymentem wkrętarek akumulatorowych w sklepie StukPuk!

Wkrętarki akumulatorowe – czym się różnią od sieciowych?

Nie ulega wątpliwości, że większym powodzeniem wśród hobbystycznych użytkowników cieszą się wkrętarki akumulatorowe. Dlaczego? Brak ograniczającego swobodę ruchów kabla sprawia, że urządzenie jest wygodne w użytkowaniu – przewód nie plącze się i nie trzeba uważać, aby go nie przerwać czy przeciąć. Poza tym takiego akcesorium można też używać w miejscach, w których nie ma dostępu do zasilania. Warto jednak pamiętać o tym, że wkrętarki akumulatorowe posiadają mniejszą moc niż ich sieciowe odpowiedniki. Jeśli więc potrzebujesz narzędzia do profesjonalnego zastosowania, sięgnij po urządzenie zasilane z sieci.

Z udarem czy bez?

Wybierając wkrętarkę akumulatorową, warto zastanowić się najpierw nad tym, do czego będziesz ją wykorzystywać. Jeśli potrzebujesz jej jedynie do pracy w miękkich materiałach, jak np. drewno czy płyta gipsowo-kartonowa, wystarczy Ci podstawowy model pozbawiony udaru – wiercenie w takim podłożu nie wymaga bowiem zastosowania dużej siły. Jeśli jednak masz zamiar używać wiertarki akumulatorowej w twardszych materiałach – przede wszystkim w murze – warto wybrać model wyposażony w udar. Dzięki temu łatwiej przebijesz się przez twarde podłoże, nie niszcząc go i nie przeciążając urządzenia. Szukając wkrętarki akumulatorowej z udarem, zajrzyj na Stukpuk.pl. Proponujemy Ci cały szereg narzędzi z taką funkcją. Zobacz chociażby model Makita DTD134Z, który umożliwia dokręcanie z momentem obrotowym równym 155 Nm, który pracuje szybko i wydajnie.

Oferta wkrętarek akumulatorowych w naszym sklepie

Jeśli potrzebujesz wkrętarki akumulatorowej do stosowania w domu lub w warsztacie, zajrzyj do asortymentu internetowego marketu StukPuk. Nasza oferta obejmuje wiele modeli o najróżniejszych parametrach technicznych, które usatysfakcjonują zarówno profesjonalnych, jak i hobbystycznych użytkowników. Możesz sięgnąć np. po wkrętarkę akumulatorową Makita DFS452Z o napięciu 18 V. Urządzenie świetnie sprawdzi się w bardziej zaawansowanych pracach, gdyż posiada zintegrowany ustalacz głębokości – możesz więc wybrać, na jakiej głębokości ma się znaleźć wkręt. Sprawdź także pozostałe wkrętarki akumulatorowe dostępne w StukPuk. Z pewnością znajdziesz tu produkt, który przyda się w Twoim warsztacie!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości