Wiertarki – narzędzia służące nie tylko do wiercenia

Wiertarka znajduje się na wyposażeniu każdego domu. Z tego elektronarzędzia korzystają zarówno domowe złote rączki, jak i fachowcy w profesjonalnych warsztatach. Za pomocą wiertarki można wiercić otwory w różnych materiałach, ale także wykonywać wiele innych prac niezwiązanych z nadrzędną funkcją urządzenia. Zapoznaj się z bogatą ofertą wiertarek, przygotowaną dla Ciebie przez StukPuk.pl!

Wiertarka – jedno urządzenie, wiele funkcji

Wiertarka jest urządzeniem, którego nie może zabraknąć w żadnym warsztacie oraz gospodarstwie domowym. Jest niezastąpiona, kiedy zachodzi potrzeba solidnego przymocowania obrazu lub półki do ściany. Za jej pomocą można zawiesić kuchenne szafki – przydaje się też do montażu wielu innych elementów. Dzięki akcesoriom do wiertarki wykorzystasz ją również do szlifowania powierzchni, usuwania rdzy czy mieszania zaprawy. Wiertarka przydaje się ponadto przy frezowaniu, pompowaniu cieczy oraz ostrzeniu wierteł do metalu. Wszystkie te funkcje znajdziesz w jednym elektronarzędziu. W bogatym asortymencie internetowego marketu budowlanego StukPuk.pl możesz wybierać spośród standardowych modeli wiertarek, wiertarek z udarem oraz wiertarek akumulatorowych.

Uniwersalne i specjalistyczne wiertarki bez udaru

Wiertarki bez udaru umożliwiają pracę z miękkimi materiałami takimi jak drewno, natomiast modele z większym momentem obrotowym sprawdzają się również przy stali oraz betonie. W kategorii wiertarek bezudarowych dostępne są wiertarki wolnoobrotowe służące wierceniu w szkle, a także wiertarki kątowe czy wiertarki magnetyczne. Te ostatnie sprawdzą się szczeólnie w długotrwałych pracach, podczas których wytwarza się duża ilość ciepła.

Wiertarki udarowe

W szerokiej ofercie sklepu budowlanego online StukPuk.pl znajdziesz również bogaty wybór wiertarek z udarem. Tego typu sprzęt jest niezastąpiony w przypadku pracy z wyjątkowo twardymi materiałami. Za jego pomocą przebijesz się przez grubą stal czy żeliwo. Wiercenie wiertarką udarową przebiega za każdym razem bardzo sprawnie i nie wymaga użycia dużej ilości siły. Ponieważ wykorzystanie udaru wymaga od osoby obsługującej wiertarkę precyzji oraz dokładności, w wielu modelach istnieje możliwość wyłączenia tej funkcji, by wcześniej móc obeznać się z urządzeniem. Dzięki temu, zaopatrując się w wiertarkę udarową, zyskujesz narzędzie przydatne w każdym rodzaju prac remontowo-budowlanych.

Wiertarki na StukPuk.pl

Asortyment sklepu StukPuk.pl obejmuje wiele modeli wiertarek każdego rodzaju. Znajdziesz tutaj popularne i cenione wiertarki Makita, w tym wiertarki udarowe i bez udaru, zasilane z sieci oraz wiertarki akumulatorowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt najlepszy dla Ciebie!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości