Młotowiertarki akumulatorowe

Brak produktów spełniających kryteria.

Młotowiertarki akumulatorowe do kucia i wiercenia w każdych warunkach

Młotowiertarki akumulatorowe sprawdzają się w wielu pracach remontowo-budowlanych. Pozwolą Ci w wygodny sposób wywiercić otwory w rozmaitych materiałach, skuwać posadzki bądź tynki i przebijać ściany. Wszystko to bez konieczności podłączania urządzenia do sieci elektrycznej. Sprawdź, z jakimi elektronarzędziami praca na budowie i domowe remonty staną się znacznie łatwiejsze i szybsze.

Młotowiertarka akumulatorowa – profesjonalny sprzęt do wielu zastosowań

Młotowiertarki łączą w sobie zalety uniwersalnej wiertarki i młota udarowego, zachowując gabaryty ułatwiające transport oraz obsługę urządzenia w warunkach domowych bądź profesjonalnych. Ich podstawową zaletą jest wytrzymały korpus, odporny na zabrudzenia, wilgoć czy pył, imponująca sprawność oraz szereg praktycznych trybów pracy, które ułatwią Ci wiercenie otworów o rozmaitej średnicy oraz dłutowanie różnorodnych materiałów, w tym m.in. betonu, kamienia, marmuru, cegły i drewna.

Wydajność baterii w młotowiertarkach akumulatorowych

Młotowiertarki akumulatorowe wyposażono w trwałe ogniwa litowo-jonowe, które pozwalają na długą pracę nawet w budynkach pozbawionych prądu. Profesjonalne urządzenia, np. młotowiertarka Bosch Blue GBH 36 V-EC Compact czy młotowiertarka Makita HR262TDWBE są zdolne do wywiercenia ok. 150 otworów na jednym ładowaniu akumulatora. Wszystko to z zachowaniem wysokiej prędkości obrotowej i uderzaniem młota z siłą prawie 2J. Parametry te pozwolą Ci wykonać wszelkie prace budowlane bez ryzyka przypadkowego uszkodzenia sprzętu. W zestawie z urządzeniem znajdziesz również ładowarkę do szybkiej regeneracji ogniw.

Młotowiertarki akumulatorowe z systemem SDS-plus

Systemem mocowania SDS-plus umożliwia szybki montaż i demontaż osprzętu młotowiertarki akumulatorowej bez użycia siły. Instalacja wiertła czy dłuta polega na wsunięciu go do uchwytu w urządzeniu aż do usłyszenia charakterystycznego „kliknięcia”, potwierdzającego prawidłowe osadzenie. Zdejmowanie narzędzi wymiennych wymaga jedynie przesunięcia tulei uchwytu. Czynność ta jest zatem kwestią sekund, a problem niedokręconych wierteł znika bezpowrotnie.

Praktyczne akcesoria dodatkowe

W Stukpuk.pl znajdziesz młotowiertarki akumulatorowe do prac lekkich i ciężkich, wyposażone w dodatkową rękojeść, zapasowe akumulatory oraz praktyczne skrzynie z tworzywa sztucznego do wygodnego transportu urządzenia. Do seryjnego wykonywania otworów o jednakowej głębokości polecamy młotowiertarki z ogranicznikiem, np. Makita DHR264Z. W zestawie z urządzeniem znajdziesz również smar zapewniający bezawaryjną oraz bezpieczną eksploatację sprzętu.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random