30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Akumulatory do wiertarek i wkrętarek

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. 19101
  Dostępne
  1 291,91 zł
 2. 19102
  Dostępne
  1 555,75 zł
 3. 19653
  Dostępne
  166,22 zł
 4. 19655
  Dostępne
  183,81 zł
 5. 19656
  Dostępne
  315,72 zł
 6. 19658
  Dostępne
  227,78 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Popraw wydajność swojej wiertarki i wkrętarki – akumulatory

Akumulatory do wkrętarek i wiertarek są potrzebne nie tylko w przypadku, gdy trzeba będzie je wymienić. Mogą również posłużyć jako dodatkowe wyposażenie urządzenia, potrzebne, gdy nie chcesz przerywać na dłużej swojej pracy. W tym dziale znajdziesz różne rodzaje akumulatorów do wiertarek i wkrętarek.

Zasilanie elektronarzędzia akumulatorowego

Elektronarzędzia, np. marki Bosch, są niezwykle wygodne w użyciu. Możesz skorzystać z nich wszędzie – nawet tam, gdzie brakuje źródła energii elektrycznej. Właściwa pojemność akumulatora sprawia, że urządzenie działa bez przerwy przez optymalny czas. Dodatkowo – elektronarzędzia akumulatorowe są bezpieczniejsze w użyciu, ponieważ nie wymagają stosowania przewodów. Zasilane w ten sposób wkrętarki i wiertarki dają Ci pełną swobodę ruchu i przemieszczania się. Z tego względu dodatkowe akumulatory do elektronarzędzi z pewnością przydadzą się profesjonalnym fachowcom od wykończenia wnętrz, ale również hobbystom i majsterkowiczom.

Akumulatory do wkrętarek i wiertarek Bosch

W tym dziale internetowego marketu budowlanego StukPuk zostały zebrane akumulatory pasujące do wkrętarek i wiertarek Bosch Blue. Dzięki różnej budowie i pojemności łatwo można dopasować je do danego modelu, a także wybrać ten, który najlepiej spełnia oczekiwania. Zastanów się przede wszystkim, jak długo sprzęt ma pracować na jednym ładowaniu. Akumulatory do wkrętarek i wiertarek są litowo-jonowe, a ich wydajność zależy między innymi od tego, jak bardzo są pojemne. Modele różnej mocy i o innych parametrach stanowią pokaźny zbiór, który umożliwia Ci dobranie odpowiednio działającego egzemplarza.

Kiedy sięgnąć po nowy akumulator do wiertarki lub wkrętarki?

Jeśli długo używasz swojego elektronarzędzia, a jego wydajność jest coraz mniejsza, być może musisz rozważyć wymianę akumulatora. Również w przypadku, jeśli chcesz zachować ciągłość wykonywanych czynności, a jednorazowa gotowość do pracy Twojej wkrętarki akumulatorowej wynosi jedynie 3 godziny, może przydać Ci się dodatkowy element zasilający. Warto mieć zapasowy akumulator, szczególnie jeśli zajmujesz się zawodowo montażem, wykańczaniem czy konstruowaniem. Wiele profesjonalnych elektronarzędzi, np. z linii marki Bosch Blue posiada w standardowym zestawie dwie baterie zasilające. Wszystkie akumulatory do wiertarek i wkrętarek dostępne w tej kategorii możesz nabyć bez wychodzenia z domu – dzięki stukpuk.pl! Znajdź potrzebne akcesoria i zamów je wygodnie do domu.