30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Funkcjonalne akcesoria spawalnicze

Funkcjonalne akcesoria spawalnicze umożliwią Ci bezpieczne, wygodne i precyzyjne łączenie różnych materiałów. Mamy dla Ciebie materiały spawalnicze o różnych parametrach, praktyczne zaciski, kątowniki i uchwyty, a także inne przydatne produkty, dzięki którym spawanie będzie o wiele łatwiejsze. Zajrzyj do sklepu Stuk Puk i wybierz akcesoria dopasowane do Twoich potrzeb.

Akcesoria spawalnicze — niezbędne przy spawaniu

Akcesoria spawalnicze są niezbędne podczas spawania elementów metalowych lub wykonanych z różnych innych tworzyw. Spawanie jest popularną metodą tworzenia połączeń, wykorzystywaną zarówno przez majsterkowiczów podczas drobnych, domowych napraw, jak też przez profesjonalistów z wielu branż.

Aby spawanie przebiegało sprawnie, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria np. zaciski spawalnicze, uchwyty czy kątowniki. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów spawalniczych marki Graphite, dostępnych w wielu wymiarach i dostosowanych do różnych maksymalnych natężeń prądu spawania czy maksymalnych przekrojów przewodów.

Zaciski spawalnicze i uchwyty do spawania

Zaciski spawalnicze oraz uchwyty spawalnicze to akcesoria umożliwiające wykonywanie prac spawalniczych na różnych materiałach.

Zacisk spawalniczy służy do łączenia biegunów spawarki i materiału spawanego przy wykorzystaniu przewodów spawalniczych. W ofercie posiadamy zaciski biegunowe kleszczowe oraz biegunowe śrubowe, o maksymalnym natężeniu prądu od 150 do 520 A i maksymalnym przekroju przewodu od 25 do 90 mm2.

Uchwyty spawalnicze oraz kątowniki spawalnicze magnetyczne zapewnią Ci większy komfort podczas spawania. Dzięki nim nie musisz przytrzymywać elementów spawanych, możesz też ustawić je pod niemal dowolnym kątem. Dużo wygodniejsze i bezpieczniejsze staje się też trzymanie i przenoszenie elementów. Przygotowaliśmy dla Ciebie uchwyty spawalnicze izolowane o maksymalnym natężeniu prądu od 160 do 315 A, a także kątowniki spawalnicze o różnych kształtach i wymiarach.

Materiały spawalnicze

Akcesoria spawalnicze to również wysokiej jakości materiały spawalnicze, czyli spoiwa. To właśnie one ulegają stopieniu, a po skrzepnięciu tworzą spoinę łączącą dwa elementy.

W sklepie StukPuk znajdziesz druty spawalnicze miedziowane o średnicy 0,8 lub 1 mm, w rolkach plastikowych 5 kg, a także elektrody rutylowe spawalnicze niskonapięciowe, dostępne w średnicach od 1,6 do 4 mm oraz w opakowaniach 5 kg lub 1 kg. Wybierz akcesoria spawalnicze, które potrzebujesz i ciesz się wygodniejszym spawaniem!