Spawarki i akcesoria

Spawarki

Spawarki i akcesoria spawalnicze

Spawarki to praktyczne urządzenia umożliwiające szybkie i skuteczne łączenie różnych materiałów takimi metodami, jak MIG/MAG czy MMA/TIG. W naszym sklepie StukPuk mamy dla Ciebie nie tylko wysokiej jakości spawarki transformatorowe i inwertorowe marki Graphite, lecz także szeroki wybór akcesoriów spawalniczych m.in. zacisków spawalniczych, kątowników, uchwytów oraz elektrod rutylowych.

Spawarki transformatorowe i inwertorowe

Spawarki transformatorowe i inwertorowe to urządzenia umożliwiające sprawne spawanie takimi metodami, jak MIG/MAG oraz MMA/TIG. Dzięki nim skutecznie i w bezpieczny sposób połączysz ze sobą elementy metalowe bądź wykonane z innych tworzyw. Znajdziesz u nas praktyczne spawarki inwertorowe wyróżniające się niską wagą umożliwiającą wygodne przenoszenie. Ich kolejne zalety to niski pobór mocy oraz krótki czas chłodzenia przy zachowaniu wysokiej jakości spawu. Ten rodzaj spawarki dedykowany jest przede wszystkim profesjonalistom ze względu na dosyć zaawansowaną konstrukcję i stosunkowo skomplikowaną obsługę. Mamy dla Ciebie także spawarki transformatorowe — to dobry wybór, jeśli nie masz jeszcze dużego doświadczenia w spawaniu. Są proste w obsłudze i posiadają możliwość regulacji natężenia prądu, wyróżniają się też wysoką odpornością na uszkodzenia. Ze względu na pokaźne wymiary sprawdzą się w przypadku prac stacjonarnych.

Oprócz spawarek przygotowaliśmy dla Ciebie również akcesoria spawalnicze np. zaciski spawalnicze czy uchwyty, dzięki którym spawanie będzie bezpieczne i bardziej komfortowe.

Zaciski spawalnicze i inne akcesoria spawalnicze

Podczas spawania z pewnością korzystać będziesz z różnych akcesoriów spawalniczych, które znacznie ułatwią Ci pracę. Mamy dla Ciebie zaciski spawalnicze biegunowe, kleszczowe oraz biegunowe śrubowe, o maksymalnym natężeniu prądu od 150 do 520A oraz maksymalnym przekroju przewodu w zakresie 25-90 mm2.

Przygotowaliśmy również funkcjonalne kątowniki spawalnicze i uchwyty spawalnicze, pozwalające na wygodne ustawienie elementów spawanych pod dowolnym kątem. Wśród dostępnych akcesoriów znajdziesz uchwyty izolowane o maksymalnym natężeniu prądu w zakresie 160-315A oraz kątowniki w kilku wymiarach i kształtach.

Materiały spawalnicze, czyli spoiwa

Pośród akcesoriów spawalniczych dostępnych w sklepie StukPuk znajdują się także materiały spawalnicze, czyli spoiwa — to właśnie one po stopieniu i skrzepnięciu tworzą łączącą elementy spoinę. W ofercie posiadamy elektrody rutylowe spawalnicze niskonapięciowe oraz druty spawalnicze miedziowane dostępne w kilku wymiarach i w poręcznych opakowaniach lub plastikowych rolkach.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości