Zszywacze

Zszywacze akumulatorowe Bosch Green to lekkie i poręczne elektronarzędzia przeznaczone do zszywania ze sobą różnego rodzaju materiałów. Przeznaczone są do łączenia tkanin, kartonu i folii, ale z powodzeniem można je stosować do mocowania drobnych elementów do drewna i tworzyw sztucznych. Zszywacze są łatwe w użyciu i bezpieczne, bo wystarczy przyłożyć urządzenie do powierzchni i nacisnąć przycisk. Wbudowany magazynek na zszywki zapewnia ich zapas podczas pracy.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

  1. 3341
    Dostępne
    274,84 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Zszywacze – niezbędne w warsztacie tapicerskim i nie tylko

Zszywacze to urządzenia umożliwiające szybkie i trwałe połączenie dwóch elementów. Planujesz zakup takiego urządzenia do przydomowego warsztatu? Zobacz, jakie modele zszywaczy tapicerskich znajdziesz na StukPuk.pl!

Do czego wykorzystasz zszywacz?

Zszywacz jest urządzeniem niezbędnym podczas wykonywania prac tapicerskich. Wykorzystując go, z łatwością połączysz ze sobą drewnianą konstrukcję mebla z obiciem. Sprawdzi się również podczas drobnych czynności remontowych w domu – posłuży Ci do montażu wykładziny, boazerii lub listew przypodłogowych. Zszywacze automatyczne doskonale sprawdzą się też w pracach dekarskich. Zastosujesz je do trwałego przymocowania papy, folii izolacyjnej czy nawet dachówki. Na rynku spotkasz się przede wszystkim ze zszywaczami elektrycznymi i pneumatycznymi – zobacz, co warto o nich wiedzieć!

Zszywacze elektryczne – czy warto je wybrać?

Przy użyciu zszywacza elektrycznego wykonasz przeróżne prace warsztatowe czy tapicerskie. Urządzenie z łatwością wbije zszywki w dość twardy materiał, nie wymagając od Ciebie zastosowania dużej siły. Przyda się zatem w sytuacji, gdy masz do wbicia dużo zszywek jednocześnie – zajmie Ci to znacznie mniej czasu niż gdybyś musiał to robić ręcznie.

Jeśli urządzenie ma Ci służyć jedynie do hobbystycznego użytku, możesz sięgnąć po zszywacz akumulatorowy. Doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu prac w materiałach o średniej twardości, a jednocześnie jest wygodny w manewrowaniu – nie posiada długich kabli, które mogłyby plątać się przy pracy. Zobacz chociażby nasz zszywacz akumulatorowy Bosch z serii zielonej – to lekkie urządzenie nadaje się idealnie do montowania lekkich materiałów. Koniecznie sprawdź również, jakie inne zszywacze elektryczne – sieciowe i akumulatorowe – znajdziesz w asortymencie sklepu StukPuk!

Co powinieneś wiedzieć o zszywaczu pneumatycznym?

Zszywacze pneumatyczne są przeznaczone do wykonywania bardziej profesjonalnych czynności niż ich elektryczne odpowiedniki. Wykorzystując je, można wbijać nawet do półtora tysiąca zszywek w ciągu minuty – z pewnością przyspieszy to pracę w zakładzie tapicerskim. Co więcej, bardzo często można w nich regulować stopień siły działającej na zszywkę – pozwala to na dopasowanie parametrów urządzenia do materiału, w który chcesz wbić zszywkę. Pamiętaj jednak, że do korzystania z nich potrzebujesz dodatkowego osprzętu w postaci kompresora – przez to narzędzie staje się mniej poręczne. W ofercie marketu budowlanego StukPuk znajdziesz cały szereg zszywaczy pneumatycznych – sprawdź to!

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości