Urządzenia do malowania

Przed rozpoczęciem prac malarskich warto zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia do malowania marki Bosch Green. Są nimi nie tylko pędzle, wałki, tacki czy pojemniki na farbę i inne narzędzia ręczne, ale cała gama elektronarzędzi, które pozwalają na znacznie szybsze i dokładniejsze malowanie. Do tego typu urządzeń możemy zaliczyć pistolety natryskowe i wałki elektryczne oraz całą gamę akcesoriów jak choćby lance, czy dysze do pistoletów.

Brak produktów spełniających kryteria.

Funkcjonalne urządzenia do malowania

Z malowaniem kojarzą się zazwyczaj narzędzia ręczne, takie jak wałki czy pędzle. Okazuje się jednak, że w tym celu można wykorzystać także pewne elektronarzędzia. Szukając ich, możesz zajrzeć do asortymentu sklepu internetowego StukPuk. Zobacz, jakie urządzenia do malowania przygotowaliśmy dla Ciebie!

Malowanie karoserii – co może się przydać?

Drobną rysę na karoserii z łatwością zakryjesz przy pomocy funkcjonalnego zestawu natryskowego – np. Topex 75M101. Urządzenie zawiera komplet wszystkich akcesoriów, które są potrzebne do wykonania tej pracy – wystarczy tylko podłączyć je do kompresora i zacząć malować. Jeśli nie potrzebujesz całego zestawu, możesz sięgnąć po jeden z naszych pistoletów, takich jak np. pistolet lakierniczy Topex 75M201 z górnym zbiornikiem. Takie ułożenie pojemnika na farbę niesie ze sobą wymierną korzyść – lakier spływa do dyszy grawitacyjnie, dlatego nie trzeba dodatkowego ciśnienia do wypchnięcia go na zewnątrz. W efekcie pistolet działa szybciej, a na spodzie zbiornika nie pozostają resztki niewykorzystanej emalii – jest to więc ekonomiczne rozwiązanie.

Czy warto sięgnąć po elektryczny wałek?

Elektryczny wałek malarski to nowoczesna alternatywa dla klasycznego narzędzia. Co zyskasz, decydując się na taki wariant? Przede wszystkim wygodę – farba będzie automatycznie doprowadzana do wałka specjalnym przewodem, dzięki czemu nie będziesz musiał maczać w niej narzędzia. W ten sposób zmniejsza się także ryzyko zachlapania podłogi dookoła. Co więcej, na powierzchni wałka znajduje się zawsze idealna ilość emalii – nie musisz więc martwić się jej marnowaniem lub tym, że nierównomiernie zaaplikujesz ją na ścianę. Zobacz np. nasz wałek elektryczny Bosch Green!

Malowanie farbami strukturalnymi

Zastosowanie farby strukturalnej pozwala na zyskanie ciekawego, przyciągającego spojrzenia efektu. Niestety nie każde narzędzie nadaje się do jej aplikacji ze względu na specyficzną konsystencję. Chcąc ułatwić sobie wykonanie tej czynności, możesz skorzystać z pistoletu przeznaczonego do aplikacji farb strukturalnych – proponujemy Ci np. model Topex 75M220. Element pracuje pod dużym ciśnieniem, dzięki czemu dokładnie rozbija cząsteczki emalii i wyrzuca je w kierunku ściany. W ten sposób pomalujesz ją nie tylko szybko, lecz również dokładnie – naniesiona powłoka będzie też wyjątkowo cienka. Szukasz innych elektronarzędzi do malowania ścian? Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie w asortymencie internetowego marketu budowlanego StukPuk!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości