Szlifierki oscylacyjne

Szlifierki oscylacyjne Black and Decker oraz Bosch to elektronarzędzia świetnie nadające się do prac przygotowawczych oraz do końcowej obróbki wszystkich powierzchni płaskich. Urządzenia marek Makita, MODECO i Skil wyposażone są w stopę w kształcie trójkąta lub prostokąta, do której przymocowany jest papier ścierny. Papier drga pod wpływem wysyłanych wibracji wykonując ruch posuwisto-zwrotny w tempie ok. 10 000 do 25 000 obrotów na minutę. Niektóre modele posiadają wbudowany regulator prędkości oraz odsysacz pyłu.

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

 1. 3162
  Dostępne
  243,34 zł
 2. 3163
  Dostępne
  353,59 zł

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

Szlifierki oscylacyjne w bogatym asortymencie elektronarzędzi

Elektronarzędzia sprawiają, że prace na budowie czy w przydomowym warsztacie przebiegają w sposób łatwy i szybki. Jednym z najczęściej używanych są różnego rodzaju szlifierki – prezentowane poniżej szlifierki oscylacyjne, a także urządzenia do ścian i sufitów, kątowe, proste, stołowe i taśmowe. Nazywane również szlifierkami pentagonalnymi, przeznaczone są do prac szlifierskich na płaskich i równych powierzchniach, jak i tych delikatnie zaokrąglonych.

Oscylacyjna szlifierka i jej zastosowanie

Szlifierka oscylacyjna idealnie sprawdza się do prowadzenia precyzyjnej, a jednocześnie sprawnej obróbki dużych i płaskich powierzchni drewnianych, wykonanych z tworzywa sztucznego lub metalu, a nawet powierzchni malowanych. Prostokątna stopa szlifierska, do której przymocowany jest papier ścierny, zapewnia swobodne dotarcie i dokładne wyszlifowanie nawet najtrudniej dostępnych narożników. Szlifierki oscylacyjne doskonale spiszą się podczas szlifowania drzwi, mebli czy blatów kuchennych.

Zalety obróbki szlifierką oscylacyjną

Oszlifowane za pomocą szlifierki oscylacyjnej powierzchnie są pozbawione nierówności, dzięki regularnej pracy silnika, która gwarantuje odpowiednio niski poziom drań. Wygodne, antypoślizgowe uchwyty szlifierek oscylacyjnych i prosty w obsłudze mechanizm wymiany papieru ściernego zwiększają komfort wykonywanych prac. Szlifierki oscylacyjne wyróżniają się doskonałym stosunkiem mocy do masy. Ich nieskomplikowana konstrukcja znaczenie ogranicza koszty ewentualnego serwisowania.

Oferta szlifierek oscylacyjnych

W ofercie marketu budowlanego online prezentujemy starannie wybrane szlifierki oscylacyjne takich marek jak Bosch, GRAPHITE, Makita, Maktec oraz MODECO. Poszczególne modele dostępne są w różnych wariantach: maksymalnej średnicy tarczy, maksymalnej ilości obrotów na minutę oraz mocy. Parametry te mają kluczowe znaczenie dla precyzji i tempa obróbki. Większa stopa pozwala na szybszą obróbkę, jednak uniemożliwia dotarcie do do trudno dostępnych miejsc. Im zaś większa liczba obrotów, tym wydajniejsza praca. Dzięki temu z łatwością wybierzesz szlifierkę oscylacyjną, która w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom i umożliwi Ci dokładne wygładzenie danej powierzchni w krótkim czasie. W szczególności polecamy modele wyposażone w funkcję odsysania pyłu, które usprawnią wykonywanie prac w profesjonalnym lub domowym warsztacie poprzez usuwanie go z powierzchni zeszlifowanego materiały.

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random