Pompy zanurzeniowe

Pompy zanurzeniowe Modeco przeznaczone są do pracy z tak zwaną „brudną wodą”, czyli nadają się idealnie do wypompowywania wody z wykopów pod fundamenty, zalanych piwnic, czy do napełniania lub opróżniania basenów i innych zbiorników. Nie spełniają wymogów sanitarno-epidemiologicznych, więc nie mogą być stosowana do przepompowywania wody pitnej. Głównymi zaletami takich pomp są wysoka wydajność i mobilność.

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 58551
  Dostępne
  368,08 zł
 2. 58565
  Dostępne
  461,71 zł
 3. 58566
  Dostępne
  214,17 zł
 4. 58567
  Dostępne
  285,21 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Pozbądź się niechcianej wody z wydajnymi pompami zanurzeniowymi

Pompy zanurzeniowe to praktyczne urządzenia służące do wypompowywania wody z zalanych piwnic, wykopów budowlanych, basenów, oczek wodnych czy studzienek kanalizacyjnych. W sklepie internetowym StukPuk znajdziesz spalinowe pompy wodne oraz elektryczne pompy zanurzeniowe do wody brudnej, które umożliwią Ci wygodne osuszanie pomieszczeń gospodarczych i zbiorników.   

Pompy zanurzeniowe z hermetycznym silnikiem

Pompy zanurzeniowe, nazywane również pompami zatapialnymi, znacznie przyspieszają wszystkie czynności związane z awaryjnym wypompowywaniem wody. Zostały one wyposażone w elektryczny silnik zamknięty w wytrzymałej, hermetycznej obudowie. Rozwiązanie to umożliwi Ci zanurzenie całego urządzenia na określonej głębokości w basenie, studzience czy oczku wodnym oraz pobranie zalegającej tam wody.

Pompy zanurzeniowe są niezwykle przydatne w usuwaniu skutków powodzi czy podtopień oraz osuszaniu fundamentów. Zapewniają długą i bezawaryjną pracę, umożliwiając pobieranie wody czystej lub zanieczyszczonej. 

Pompy zanurzeniowe do brudnej wody

Specjalna konstrukcja pompy zanurzeniowej sprawia, że jest to urządzenie nadające się do przepompowywania wody brudnej, w której znajdują się drobiny piasku czy resztki organiczne. Wybierając pompę ssącą do brudnej wody, zwróć uwagę na rozmiar zanieczyszczeń, który przewidział producent. Urządzenia przygotowane do przetaczania wody z drobinami o średnicy 30-40 mm posiadają wytrzymały wirnik oraz mechanizmy rozdrabniające, umożliwiając wydajny transport ścieków oraz wody z wykopów budowlanych.

Pompy zanurzeniowe do prac ogrodowych

Pompa zatapialna do wody brudnej to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli basenów oraz osób dbających o swój ogród. Niewielkie rozmiary urządzenia ułatwiają wprowadzenie go np. do beczki z wodą czy stawu i użycie znajdującej się tam wody do podlewania trawy bądź innych roślin. Zanurzeniowa pompa wodna to również doskonały sposób na szybkie osuszenie basenu czy oczka wodnego w celu wyczyszczenia zbiornika.

Pompy wodne do dużych głębokości

Do bardziej wymagających prac z dala od źródła prądu warto wykorzystać spalinowe pompy wodne. Doskonale nadają się one do pobierania wody ze studni i zbiorników o głębokości nawet do 45 metrów. Zostały one wyposażone w długi wąż ssący zakończony końcówką sitkową, która nie pozwoli na przedostanie się do silnika większych zanieczyszczeń. W sklepie StukPuk znajdziesz pompy zanurzeniowe do brudnej wody oraz pompy wodne marki Makita, Modeco i Graphite. Dzięki nim z łatwością pozbędziesz się niechcianej wody z piwnicy i innych pomieszczeń.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości