Narzędzia wielofunkcyjne

Brak produktów spełniających kryteria.

Narzędzia wielofunkcyjne – nieoceniona pomoc w pracach remontowo-budowlanych

Dzięki tym urządzeniom szybko i sprawnie poradzisz sobie z wieloma zadaniami remontowo-budowlanymi. Narzędzia wielofunkcyjne z powodzeniem zastąpią szereg innych produktów, ponieważ możesz je zastosować do cięcia, piłowania, skrobania czy szlifowania. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie StukPuk.pl.

Narzędzia wielofunkcyjne – do czego służą?

Narzędzia wielofunkcyjne przydadzą Ci się podczas wykonywania różnorodnych zadań. Mają zastosowanie we wszelkiego rodzaju pracach remontowych, takich jak cięcie wykładzin i kartonów czy usuwanie starego silikonu, ale również pracach stolarskich oraz obróbce drewna i metalu. Posiadając odpowiedni zestaw wyposażenia, będziesz mógł szlifować, piłować, podcinać i wykonywać cięcia wgłębne w wielu różnych materiałach, dzięki czemu bez problemu usuniesz starą fugę, zerwiesz tapetę czy zeskrobiesz farbę.

Jak wybrać dobre narzędzie wielofunkcyjne?

Dobre narzędzie wielofunkcyjne to takie, które pozwoli Ci na długą i efektywną pracę. Powinno być wyposażone w szereg przydatnych funkcji i dodatków, dzięki którym wykonanie konkretnego zadania będzie łatwiejsze. Istotnym parametrem jest rodzaj zasilania. Najczęściej spotykanym jest zasilanie baterią o napięciu 10V. Dobrej jakości sprzęt powinien pozwolić Ci na pracę z częstotliwością od 5000 do 20000 obrotów na minutę, co zagwarantuje możliwość dokładnej i szybkiej pracy z wieloma materiałami.

Pomocne dodatki

Dodatkowymi elementami, które okazują się bardzo przydatne, są wymienne akumulatory i ładowarka, które pozwolą Ci utrzymać Twoje urządzenie wielofunkcyjne w ciągłej gotowości do pracy. Docenianymi przez fachowców udogodnieniami są też: hamulec wybiegowy zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo podczas pracy oraz zintegrowany laser pozwalający na jeszcze większą precyzję. Dużą zaletą jest możliwość pracy pod kątem, dlatego dobre narzędzia wielofunkcyjne pozwalają na kilka stopni odchylenia w dowolnym kierunku. Tego rodzaju urządzenia ważą zazwyczaj około 2 kilogramów – jeśli jednak pracujesz w różnych miejscach, nieocenione może okazać się opakowanie. Zalecanym wyposażeniem jest walizka z tworzywa sztucznego, która pomieści cały zestaw.

Sprawdź asortyment dostępny w internetowym sklepie budowlanym StukPuk.pl i wybierz sprzęt, który usprawni Twoją pracę.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości