Mierniki i detektory

Brak produktów spełniających kryteria.

Mierniki i detektory do zbierania pomiarów i wykrywania przewodów

Podczas prac remontowych niekiedy istnieje potrzeba ingerowania w ściany lub tynki. W takiej sytuacji warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i zaopatrzyć się w specjalistyczny detektor, który precyzyjnie wykrywa przewody elektryczne oraz rury. Dodatkowo, za pomocą miernika możesz wykryć usterki w urządzeniach elektronicznych w swoim domu. Te praktyczne przyrządy znajdziesz w internetowym sklepie budowlanym StukPuk.pl.

Miernik elektroniczny – co to takiego?

Miernik elektroniczny jest urządzeniem, które z pewnością przyda się każdemu elektrykowi , ale także znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. Przyrząd stosuje się do zbierania pomiarów różnorodnych wartości fizycznych. Najnowsze modele mierników elektronicznych posiadają wiele przydatnych funkcji, które umożliwiają jednoczesny pomiar kilku wskaźników. W każdym domu lub mieszkaniu czasami zdarzają się awarie urządzeń. W takich sytuacjach warto sprawdzić prawidłowość napięcia elektrycznego w danym sprzęcie oraz to, czy dobrze przewodzi prąd. Dzięki miernikowi zrozumiesz jak działają odbiorniki elektryczne, które posiadasz, a dodatkowo sam możesz zdiagnozować powstałe w nich usterki. Mierniki elektroniczne wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz posiadają wyświetlacz LCD, co ułatwia odczyt dokonanych pomiarów.

Detektory i ich zastosowanie

Detektory to specjalistyczne urządzenia, za pomocą których zlokalizujesz miejsca, gdzie ukryte są instalacje elektryczne lub rury w Twoim domu. Przyrząd jest szczególnie przydatny podczas prac remontowych. Dzięki niemu unikniesz ewentualnych awarii instalacji. Dodatkowo zapewnia Ci bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności. Detektor cyfrowy skutecznie lokalizuje drewno, metal oraz prąd, tym samym umożliwiając wykonanie otworów w ścianach. Przyrząd charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiarów oraz głębokością wykrywania elementów, przy czym jest niezawodny i precyzyjny. Detektor akumulatorowy ma dokładnie takie samo działanie oraz posiada podwójny system zasilania. Jego konstrukcja pozwala na pracę w każdych warunkach, a 3 przyciski funkcyjne ułatwiają obsługę. Wyposażony został w innowacyjną funkcję „traffic light”, która za pomocą kolorów informuje o detekcji. Detektor GMS posiada funkcję automatycznej kalibracji, dzięki czemu precyzyjnie znajduje wszystkie obiekty. Wyposażony w skalę „cwnter finder” oraz wskaźnik właściwości materiałów, dokładnie pokazuje środek położenia elementu. Podświetlony wyświetlacz zapewnia lepszą widoczność oraz odczyt wyników. Dodatkowy pierścień diodowy z otworem w budowie detektora, pozwala na zaznaczenie pozycji wiercenia.

Oferta marketu budowlanego StukPuk.pl

Wśród urządzeń pomocnych przy pracach remontowych, w ofercie sklepu internetowego StukPuk.pl znajdziesz specjalistyczne mierniki i detektory znanych oraz sprawdzonych marek takich jak Bosch lub TOPEX. Koniecznie zapoznaj się z bogatym asortymentem sklepu i wybierz odpowiednie urządzenia, przy pomocy których dokładnie dokonasz pomiarów, a także zapewnisz sobie bezpieczeństwo podczas prac remontowych.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości