Gwoździarki elektryczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Gwoździarki elektryczne

Gwoździarki elektryczne  to urządzenie, które doskonale nadaje się do odnawiania i tapicerowania mebli oraz lżejszych robót remontowo-naprawczych. Na pewno przyda się w warsztacie każdego majsterkowicza i miłośników prac dekoratorskich. W ofercie sklepu StukPuk.pl znajdziesz szeroką ofertę zszywaczy i gwoździarek, na co jednak warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Zszywarko-gwoździarka elektryczna dzięki impulsowi elektrycznemu wypuszcza z dużą siłą i szybkością małe gwoździe i zszywki. Umożliwi Ci to łatwe i sprawne ich wbijanie nawet do grubszych i twardszych materiałów bez konieczności nakładu większej siły. W naszej ofercie znajdziesz gwoździarki podłączane do sieci elektrycznej oraz akumulatorowe.

Kiedy stosować zszywacz

Zszywacz warto zastosować do lżejszych prac montażowych i dekoracyjnych. W zależności od tego, co będziesz musiał przymocować, powinieneś wybrać odpowiedni rodzaj zszywek. Do zamontowania materiałów izolacyjnych np. folii, papy, czy PCV najlepiej zastosować zszywki z drutu płaskiego. Przy wymianie tkanin tapicerskich lub zawieszaniu materiałów dekoracyjnych użyj zszywek z cienkiego drutu. Do grubszych i twardszych materiałów lepiej nadadzą się zszywki wąskie. Zaś do mocowania niskonapięciowych kabli najlepiej sprawdzą się zszywki zaokrąglone.

Do jakich prac przyda Ci się funkcja gwoździarki

Zszywarko-gwoździarki dwufunkcyjne, które znajdziesz w asortymencie marketu internetowego StukPuk.pl, umożliwią Ci również prace z użyciem niedużych gwoździ czyli sztyftów. Są one pozbawione łbów, dzięki temu świetnie się nadają do mocowania materiałów tapicerskich. Takery  sprawdzą się również do drobnych prac wykończeniowych oraz stolarskich. Możesz ich użyć do mocowania paneli oraz elementów drewnianych i izolacyjnych. Ich montaż będzie znacznie szybszy i prostszy, niż przy użyciu tradycyjnego młotka.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu zszywacza gwoździarki

Jeśli decydujesz się na zakup elektrycznej gwoździarki dwufunkcyjnej warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów:

Po pierwsze powinna mieć ergonomiczny kształt i być wykonana z trwałego, ale lekkiego materiału, dzięki czemu będzie wytrzymała i wygodna w użyciu. Po drugie zwróć uwagę na długość gwoździ i pojemność magazynka, ponieważ od tego też zależy sprawność jej działania. Kolejną istotną kwestią jest zabezpieczenie przed przypadkowym wystrzałem oraz antypoślizgowy uchwyt, które zwiększą bezpieczeństwo pracy – warto upewnić się, że wybrany przez Ciebie model posiada te funkcje. Jeśli szukasz narzędzia tylko do robót domowych, wystarczy zaopatrzyć się w model z możliwością podłączenia kablem do prądu. Jeśli jednak będziesz chciał jej używać również w garażu lub ogrodzie, wówczas zdecyduj się na zszywarko-gwoździarkę akumulatorową.

W ofercie sklepu StukPuk.pl znajdziesz szeroki wybór różnych rodzajów gwoździarek elektrycznych i bez trudu znajdziesz narzędzie odpowiednie dla siebie.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości